KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Truss+ RT

„Truss+ RT“ - UAB „AGA CAD“ sukurtas „Autodesk® Revit®“ programų plėtinys, papildantis „Revit Architecture“ ir „Revit Structure“. Ji skirta šlaitinių stogų medinių konstrukcijų sistemoms modeliuoti panaudojant santvaras ir kitus rėminimui reikiamus elementus. „Truss+ RT“ konstruoja įvairiausių profilių parametrines santvarų konstrukcijas su detaliais 3D mazgais.

„Truss+ RT“ konstruoja įvairiausių profilių parametrines santvarų konstrukcijas su detaliais 3D mazgais. Jungčių tipų ir pačių santvarų tipų gausa bei plačios programos galimybės leidžia sukurti pačias įvairiausias medines stogo konstrukcijas. Nurodžius reikiamą rėmo skerspjūvį bei elementų išdėstymą, „Truss+ RT” sukurs reikiamą konstrukciją, kurios kiekviena detalė bus parametrinė. Sumodeliuotas konstrukcijas bet kuriame projektavimo etape galima koreguoti.

Kaip tai veikia?

„Truss+ RT“ suteikia galingą įrankių rinkinį, kurį panaudojant galima stogo konstruktyvą sukurti trimis būdais:

  • naudojant 3D santvarų ašis (3D Truss System Grid);
  • naudojant modelio linijas;
  • naudojant abu auksčiau minimus būdus kartu.

Pirmuoju atveju naudojamas specialus įrankis - trimačių santvarų sistemos tinklelis (3D Truss System Grid). Naudodamasis šiuo įrankiu projektuotojas gali labai lengvai formuoti įvairių tipų stogų šlaitus (valminius, dvišlaičius, kombinuotus ir pan.). Architektui ar konstruktoriui tereikia pasirinkti stogą ir jo kraštines linijas, taip nurodant, kurį stogo kraštą ketinama rėminti. Tuomet pasirenkamas rėminimo tipas (Step Down, Terminal, Midwest, California ir t.t.), pakoreguojami santvarų išdėstymo parametrai (jei reikia) ir tokiu būdu reikiamoje vietoje gaunamas 3D santvarų tinklelis, kurį bet kada galima tikrinti ir koreguoti.

Naudojant modelio linijas sukurti santvarą ar jų 3D sistemą taip pat visai paprasta, tereikia pasirinktoje vietoje patalpinti modelio liniją (Model Line) ir „Truss+ RT“ toje vietoje sukurs santvarą ar santvarų sistemos tinklelį. Galima gauti bet kokią pageidaujamą santvarą pagal stogo geometriją: užtenka pasirinkti modelio liniją, santvaros tipą ir pakoreguoti santvaros parametrus.

Didelės stogo konstruktyvo vizualizavimo galimybės - trimatis santvarų generatorius (3D Truss Generator) per kelias minutes automatiškai sugeneruoja dešimtis santvarų (po vieną santvarą per 2-3 sek.). Programoje įdiegtos ir santvarų tipo koregavimo, automatinio kopijavimo ir santvarų galų pjovimo funkcijos.

Į programą „Truss+ RT“ įdiegta lanksti specifikacijų sudarymo technologija. Ji leidžia greitai apibrėžti, kaip žymėti ir rūšiuoti skirtingas stogo rėminimo dalis ir elementus, tokius kaip santvaros spyriai ir stygos. Programa grupuoja, rūšiuoja ir numeruoja rėminimo dalis ir elementus pagal iš anksto nusakytas sąlygas.

„Truss+ RT“ nauda:
  • Padidina darbo naudingumą ir pagreitina procesą
  • Pagreitina modeliavimą
  • Sumažina klaidų atsiradimo tikimybę

Plėtinys priklauso BIM SOLUTIONS FOR REVIT® PROFESSIONALS.

Išsami informacija apie „Truss+ RT” (EN)
Nemokama bandomoji versija (14 dienų)

Daugiau informacijos apie priedus „Revit“ programoms rasite adresu www.aga-cad.com.

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X