KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Wood Framing

„Wood Framing“ - galingų BIM sprendimų grupė, skirta vienasluoksnių ir daugiasluoksnių medinio karkaso sienų, grindų ir stogų konstrukcijoms modeliuoti „Autodesk® Revit®“ aplinkoje.AGACAD „Wood Framing“ produktų grupei priskiriami šie „Revit“ plėtiniai:

Wood Framing Wall sienų karkasų modeliavimas | AGACAD

„Metal Framing Wall“ leidžia greitai ir lengvai modeliuoti viensluoksnes arba daugiasluoksnes medines sienas, atnaujinant „Revit®“ projektą realiuoju laiku. Šis plėtinys užtikrina kokybišką gamybą ir tikslų surinkimą statybos aikštelėje.

Daugiau »

„Wood Framing Roof” – „Revit“ papildinys, kuris leidžia greitai ir efektyviai modeliuoti medinio skydinio stogo plokštes ir paruošti jų gamybos brėžinius.

Daugiau »

„Wood Framing Floor” – „Revit“ papildinys, leidžiantis greitai ir efektyviai modeliuoti medinio karkaso grindų plokštes ir paruošti jų gamybos brėžinius.

Daugiau »

Wood Framing Suite | AGACAD

„Wood Framing Suite“ - galingas ir lankstus „Revit“ programinės įrangos plėtinys, skirtas daugiasluoksnių medinio karkaso sienų, grindų ir stogų konstrukcijoms modeliuoti.

Daugiau »

Wood Framing CLT

„Wood Framing CLT“ skirtas lengvai kurti klijuoto masyvo CLT plokštes laikančioms / nelaikančioms sienoms, grindims, stogams ir net vėdinamiems fasadams.

Daugiau »


„Wood Framing SIPS“ plėtinys suteikia galimybę modeliuoti pastatus iš SIPS plokščių „Revit“ aplinkoje.

Daugiau »

Wood Framing OAK | AGACAD

„Wood Framing OAK“ - tai galingi ir lankstūs įrankiai „Revit“ naudotojams, skirti modeliuoti specifines karkaso konstrukcijas iš masyvių karkaso elementų ir paruošti jų darbo brėžinius gamybai.

Daugiau »

Wood Framing CNC Exporters | AGACAD

„Wood Framing CNC Exporters“ - BIM sprendimas, skirtas perduoti įvairių medinio karkaso elementų duomenis gamybai tiesiai iš „Autodesk Revit“ aplinkos.

Daugiau »


Visi papildiniai priklauso BIM SOLUTIONS FOR REVIT® PROFESSIONALS kategorijai.

Išsami informacija apie „Wood Framing” (EN)
Nemokama bandomoji versija (14 dienų)

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.
Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X