KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

* Po 2016 m. sausio 31 d. nebebus galima įsigyti daugumos atskirų „Autodesk“ produktų nuolatinių licencijų.

* Po 2016 m. liepos 31 d. nebus galima įsigyti daugelio „Autodesk Design & Creation Suites“ nuolatinių licencijų.

Jau buvome informavę anksčiau, kad kompanija „Autodesk“ palaipsniui pereina prie programinės įrangos nuomos, todėl nuo 2016 m. vasario mėn. 1 d. visiškai nutrauks neterminuotų licencijų pardavimą.

Daugelio „Autodesk“ atskirų produktų naujos komercinės versijos bus prieinamos tik terminuotų licencijų, t.y. nuomos, forma (Desktop Subscription). Atsižvelgiant į šiuos artėjančius pokyčius, norime jums dar kartą priminti apie tai ir suteikti visą informaciją apie „Autodesk“ licencijų rūšis, kad būtų lengviau apsispręsti, kokį licencijavimo būdą pasirinkti prireikus naujų „Autodesk“ licencijų.

Esate klientas su aktyvia metine prenumerata (Maintenance Subscription) ir planuojate plėsti veiklą ar vykdyti projektus ilgesnį laiką?


Esate klientas su aktyvia metine prenumerata ir planuojate plėsti veiklą ar vykdyti projektus ilgesnį laiką?

Norite patobulinti savo programinės įrangos išlaidas pagal projekto komandos pokyčius?

Metinė prenumerata (Maintenance Subscription) - puikus pasirinkimas, jei:

  • Jūsų įmonė skiria biudžetą programinei įrangai įsigyti;
  • Jūs įdiegėte tinklinių licencijų administravimo sistemą.

Įsigiję nuolatines licencijas, galite neribotą laiką naudoti „Autodesk“ produktą ar jų rinkinį su / be aktyvios metinės prenumeratos (Maintenance Subscription).

Nuoma (Desktop Subscription) tinka tais atvejais, jei:

  • Jūsų įmonė turi finansinių suvaržymų;
  • Jums tik trumpam reikia papildomų darbuotojų konkretiems projektams;
  • Jūsų įmonė turi komandos narių, dirbančių už šalies ribų daugiau kaip 90 dienų, kuriems reikia programinės įrangos kur jie bebūtų.


Nuolatinės licencijos su
metine prenumerata
(Maintenance Subscription)

“Pririškite” savo nuolatines licencijas ir metinę prenumeratą ir padidinsite savo turimos darbo įrangos ilgalaikę vertę!
Atsinaujinti programas galėsite už tą pačią kainą, be jokių svyravimų per visą kelerių metų prenumeratos laikotarpį.

Nuoma, t.y. darbalaukio prenumerata
(Desktop Subscription)

Naudokite tas pačias programas, kaip Jūsų turimos nuolatinės licencijos, tačiau su mažesnėm pradinėm išlaidom ir lengviau valdomu biudžetu.
Ši prenumerata suteikia galimybę nuomotis programas net kelerius metus.


Įsigykite nuolatines licencijas ne vėliau kaip iki 2016 sausio 31, komplektus (Suite) iki 2016 liepos 31Įsigykite nuolatines licencijas, o laikiniems projektams naudokite išsinuomotas licencijasDirbkite su „Autodesk“ programomis vykdydami laikinus projektus

Dabar yra palankus metas pasirinkti tai, kas geriausiai tinka jūsų biudžetui, komandos nariams ir jūsų projektams. Įsidėmėkite, kokie licencijavimo pokyčiai artėja:

- nuolatines „Autodesk“ programinės įrangos licencijas galėsite įsigyti tik iki 2016 m. sausio 31 d., komplektų „Autodesk Design & Creation Suites“ nuolatinių licencijų pardavimo terminas šiek tiek ilgesnis – iki 2016 birželio 30 d.;

- nuo 2016 vasario 1 d. naikinamas 30 dienų laikotarpis, per kurį galima atnaujinti nutrūkusią metinę prenumeratą. Prenumerata galės būti pratęsta tik jos galiojimo laikotarpyje;

- po 2016 m. liepos 31 d. nebebus galima įsigyti daugelio „Autodesk Design & Creation Suites nuolatinių licencijų. Prireikus programos naujai darbo vietai, teliks tik licencijos nuomos galimybė.


Norėdami daugiau sužinoti apie kompanijos „Autodesk“ produktų licencijavimo pokyčius ar įsigyti programinės įrangos licenciją, prašome susisiekti su mumis tel. 8 5 2398111 arba el.paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X