KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
August 30, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Kai prieš kelis mėnesius „AGACAD“ išleido naujausią „Autodesk Revit“ papildinį „Smart Documentation“, skirtą architektams ir inžinieriams, norintiems greičiau parengti projektų brėžinius ir žiniaraščius, produktas sulaukė didelio susidomėjimo. Užgriuvusi klausimų lavina paskatino surengti 3 atskirus specializuotus internetinius seminarus ARCHITEKTAMS, KONSTRUKTORIAMS, VN ir ŠVOK projektų INŽINIERIAMS.

ad š. m. rugsėjo 6-8 d. kviečiame dalyvauti jums aktualiausioje sesijoje. Šiuose renginiuose parodysime, kaip naudodami „Smart Documentation“ galite greičiau ir paprasčiau kurti kokybišką projekto 2D brėžinius iš „Revit“ 3D modelių.

Nors BIM technologijos pakeitė projektuotojų darbo eigą, vienas dalykas nepakito. Galutinis projekto rezultatas išliko toks pats - 2D dokumentacija ir darbo brėžiniai. Tam, kad vyktų gamybos ir statybos procesai, pastatų kūrėjai ir gamintojai turi parengti daugybę darbo brėžinių ir dokumentų: planų, fasadų, pjūvių, žiniaraščių ir kitų tikslių projekto duomenų.

Tačiau dokumentacijos rengimo darbai imlūs laikui, nes atliekama daug pasikartojančių veiksmų. Rankiniu būdu vienas po kito kuriami ne tik vaizdai, bet ir anotacijos, įskaitant matmenis, žymas ir kt. Automatizavus šių veiksmų atlikimą galima sutaupyti daug laiko ir pinigų. Štai čia į pagalbą ateina „AGACAD“ sukurtas išmanus „Revit“ plėtinys, palengvinantis darbo ir techninių projektų paruošimą.

„Smart Documentation“ - tai papildomų „Autodesk Revit“ įrankių rinkinys, skirtas greitai ir tiksliai kurti projekto techninę dokumentaciją. Šis „Revit“ priedas pagal iš anksto nurodytas taisykles automatiškai sukuria planų, pjūvių, fasadų, kitų projekto vaizdų, elementų gamybos ir surinkimo brėžinius su visais reikiamais matmenimis bei anotacijomis, taip pat suformuoja visas reikiamas žiniaraščių ir techninių specifikacijų lenteles.

Ką sužinosite:

Pamatysite išmanesnį ir greitesnį pastatų projektų dokumentacijos kūrimo būdą:

  • sužinosite, kaip kurti darbo brėžinių šablonus, kad visi vaizdai būtų išdėstyti ta pačia tvarka;
  • kaip automatiškai pridėti reikiamus matmenis, pastabas ir žymas;
  • automatiškai kurti ir koreguoti kelių sąrankų brėžinius vienu metu;
  • kaip greitai sukurti įvairias projekto duomenų lenteles su reikiama informacija.

Internetinis seminaras skirtas:

Architektams, pastato inžinerinių sistemų projektuotojams, konstruktoriams, surenkamųjų pastatų elementų gamintojams ir visiems statybos pramonės atstovams, atsakingiems už brėžinius ir projekto dokumentacijos paruošimą.

Kada:

  • 2022 m. rugsėjo 6 d., antradienį > sesija ARCHITEKTAMS
  • 2022 m. rugsėjo 7 d., trečiadienį > sesija pastatų KONSTRUKTORIAMS
  • 2022 m. rugsėjo 8 d., ketvirtadienį > sesija VN ir ŠVOK projektų INŽINIERIAMS

Kiekvieną dieną vyks dvi to paties webinaro sesijos, tad pasirinkite jums patogesnį laiką - 12:00 arba 19:00 val.

Renginio kalba:
ANGLŲ

Sužinoti daugiau ir REGISTRUOTIS >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X