KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

AGACAD sukurta BIM programinė įranga puikiai tiko vienai didžiausių Skandinavijos medinių namų gamybos ir statybos bendrovių. Be to, didelė AGACAD komandos BIM metodologijos diegimo patirtis suteikė galimybę įmonės verslo partnerei Švedijoje – kompanijai AEC AB - laimėti ir sėkmingai užbaigti svarbų BIM įgyvendinimo projektą.

Įmonės profilis

„Trivselhus“ AB yra garsi Švedijos kompanija, medinių karkasinių namų gamintoja, žinoma dėl meistriško projektavimo ir efektyvaus energijos vartojimo. Įmonė Švedijoje turi kelis gamybos padalinius ir daugiau negu 25 projektavimo biurus visoje šalyje. Be Skandinavijos, „Trivselhus“ taip pat veikia Jungtinėje Karalystėje ir Alandų salose.


Partneris

AEC AB yra pirmaujanti Švedijos IT programinės įrangos ir paslaugų tiekėja statybos pramonei. Ši įmonė atstovauja AGACAD produktus Šiaurės regione.


Įmonės poreikiai

Sparčiai didėjant užsakymų skaičiui, „Trivselhus“ reikėjo padvigubinti savo gamybos pajėgumus, t. y. per dieną pagal užsakymą pagaminti nebe vieną, o du medinius karkasinius namus. Tai reiškė, kad reikia pagreitinti projektavimo ir kitus procesus neprarandant aukščiausios kokybės.

Akivaizdu, kad atėjo laikas pereiti prie BIM, todėl „Trivselhus“ projektuotojai kurdami architektūrą pradėjo naudoti programinę įrangą „Autodesk® Revit®“. Tačiau detalių projektavimas ir gamybinius brėžinių paruošimas ir toliau buvo atliekamas 2D formate su programa „AutoCAD®“, nes įmonės projektuotojai negalėjo rasti karkasinių namų projektavimui pritaikytos BIM programinės įrangos. 2016 m. pradžioje „Trivselhus“ ieškojo BIM ekspertų, kurie įmonėje padėtų pilnai įdiegti BIM darbo principus. Kontraktą laimėjo kompanija AEC - AGACAD partneris Švedijoje – o didžiausią įtaką konkurencinėje kovoje nulėmė būtent AEC partnerystė su AGACAD.

Sprendimas

„Trivselhus“ dėmesį pritraukė AGACAD BIM programinė įranga „Wood Framing Suite“ – dinamiškas produktyvių sprendinių rinkinis „Revit“ profesionalams. AEC šį ir kitus novatoriškus BIM įrankius platina Skandinavijoje nuo 2015 m., kuomet pradėjo bendradarbiauti su AGACAD.

„Wood Framing“ komplektas buvo tai, ko mes ieškojome. Ši programinė įranga siūlo mums daug laiko sutaupančią sinergiją. Ji yra lanksti, padedanti viską automatizuoti, bet tuo pačiu leidžianti projektuotojams lengvai atlikti pakeitimus rankiniu būdu, kai to reikia,“ sako Peter Bjornfors, „Trivselhus“ verslo vystymo skyriaus vadovas.

Beje, „Trivselhus“ ir AEC bendradarbiavimo lemiamu argumentu tapo AGACAD programavimo paslaugos. Siekiant integruoti esamus „Trivselhus“ išteklius ir naujas specifines funkcijas į pasirinktus BIM sprendimus, AGACAD komanda buvo pasiruošusi ir toliau tobulinti savo programinę įrangą. Niekas kitas negalėjo pasiūlyti tokio lygio prisitaikymo prie kliento poreikių.

„AGACAD turi ilgametę patirtį vystant profesionalius BIM sprendimus, kurie efektyviai padidina produktyvumą. Komandos lankstumas taikant savo programavimo patirtį naujose realiose situacijose reiškia, kad mes galime siūlyti Skandinavijos projektuotojams sprendimus, kurie tobulai atitinka jų poreikius,“ teigia Anders Jacobsson, AEC AB vykdantysis direktorius.

Taigi „Trivselhus“ įmonėje AEC pilnai įdiegė BIM, o AGACAD atliko kliento nurodytus funkcionalumo vystymo darbus. Keli iš daugybės atliktų patobulinimų pagal kliento poreikius:

   • įdiegta nauja technologija, reikalinga specialioms sudėtinėms langų ir durų angų elementų sistemoms modeliuoti;
   • sukurta mansardos karkasinių sienų kūrimo technologija;
   • V-jungties kūrimo technologija (V-L ir V-B vidiniams ir išoriniams kampams);
   • sukurtas modelio informacijos perkėlimo į „Randek“ gamybos stakles papildinys.
Rezultatai

Medinių namų gamintoja „Trivselhus“ suformavo savo naująją BIM sistemą, kai bandomojo projekto metu įsitikino, kad AGACAD Wood Framing Suite atitinka didelius įmonės lūkesčius ir specifinius poreikius.

„Tai lengva išmokti ir sutaupo daug laiko,“ sako Peter Bjornfors. „Tame pačiame modelyje mes galime tęsti darbus ruošdami statybos brėžinius ir suvesdami papildomą informaciją. Pasilikimas toje pačioje programoje ir modelyje supaprastina veiklą ir projektų peržiūrą – nebereikia šokinėti tarp skirtingų taikomųjų programų.“

„Be to, nėra apribojimų, kiek sluoksnių gali būti sienoje,“ tęsia „Trivselhus“ vadovas. „Dirbant „Revit‘e“ sutaupoma laiko ne tik braižant - automatiškai sukurta dokumentacija panaudojama vėlesniuose gamybos ir statybos etapuose.“

AEC, savo ruožtu, sako, kad dirbdama kartu su AGACAD, įmonė plečia savo, kaip PĮ platintojo, BIM strategiją ir kuria pridėtinę vertę savo klientams. „ Mes žinome, ko reikia mūsų rinkos statybos pramonei. Džiaugiamės, kad bendradarbiaujant su AGACAD mes galime pasiūlyti savo klientams BIM įrankius ir sprendimus, kurie tikrai ženkliai padidina produktyvumą,“ sako Anders Jacobsson iš AEC.

Kitiems AGACAD „Wood Framing“ sprendimų vartotojams šio bendradarbiavimo rezultatai taip pat naudingi, nes projektų metu sukurtas naujas funkcionalumas pritaikomas visiems klientams siūlomiems produktams. Dalinimasis geriausiais darbo metodais atitinka mūsų stilių ir ‘ Building BIM Together’ dvasią.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie AGACAD paslaugas,
kreipkitės el. p. info@aga-cad.lt arba tel. 8 5 2398111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X