December 09, 2009 by Šaltinis: Autodesk
Daugumoje kompanijų, įsigijusių „AutoCAD Architecture“ (seniau „Architectural Desktop“), ši programa naudojama tiesiog kaip paprastas „AutoCAD‘as“. Tokiu atveju projektuotojai nenaudoja architektūrinių, inžinerinių ir konstrukcinių objektų (angl. AEC objects) ir dėl to vargsta linijomis braižydami sienas, kurdami joms užpildus ar iš linijų formuodami langų ir durų blokus. O AEC objektų naudojimas leidžia dirbti žymiai efektyviau.

AutoCAD Architecture 2010 logoDaugumoje kompanijų, įsigijusių AutoCAD Architecture (seniau „Architectural Desktop“), ši programa naudojama tiesiog kaip paprastas „AutoCAD‘as“. Tokiu atveju projektuotojai nenaudoja architektūrinių, inžinerinių ir konstrukcinių objektų (angl. Architectural, Engineering, Construction (AEC) objects), tokių kaip sienos (Walls), durys (Doors), langai (Windows) ar kt. ir dėl to vargsta linijomis braižydami sienas, kurdami joms užpildus ar iš linijų formuodami langų ir durų blokus.

Kompanija „Autodesk“, pristatydamą programą „AutoCAD Architecture“ akcentuoja, kad tai yra „AutoCAD‘as architektams“, t.y. „AutoCAD‘as“, turintis AEC objektus, kurie leidžia dirbti žymiai efektyviau braižant sienas, duris, langus, lubas, specifikacijas ir t.t. Tereikia įvesti du taškus, ir jau turite sieną su visais jos vidiniais komponentais, sluoksniais ir užpildu (hatch). Tuomet į nubrėžtą sieną tereikia įstatyti durų ar langų objektus, o juos įstačius nieko nereikia trinti ar koreguoti (priešingai nei įstačius objektą į linijomis nubraižytą sieną).

Mes nuolat raginam klientus - kuo efektyviau išnaudokite turimą programinę įrangą. Tad jei jūs turite „AutoCAD Architecture“, bet jį naudojate tik kaip paprastą „AutoCAD“, dirbdami su AEC produktais galėtumėte žymiai padidinti projektavimo našumą. Juk dirbdami su AEC objektais jūs dirbate trimatėje (3D) aplinkoje. Ir ne tik – jūs galite naudoti sienas, duris ar langus 2D aplinkoje į 3D net nepažvelgdami, jei nėra tam poreikio. Žinoma, architektūriniai ar kiti objektai turi aukštį, kurį galima matyti trimatėje aplinkoje, tačiau jį galima matyti ir objekto apraše (kuriame aukštis nurodomas nuo pat elemento naudojimo pradžios).

AEC objektai leidžia ne tik efektyviau dirbti, bet ir lengviau valdyti informaciją. Kiekvieno AEC objekto informaciją paprasta panaudoti sudarant specifikacijas. Be to, jei projekte AEC objektai koreguojami (keičiamas jų ilgis, plotis ar kt.), jie ištrinami ar įkeliami papildomi objektai, projekto ir specifikacijų informacija atnaujinama automatiškai. Visa tai padeda dirbti dar efektyviau ir išvengti klaidų.

Tad jei jūs turite „AutoCAD Architecture“ ir nusprendėte pilnai išnaudoti šios programos privalumus, bet nežinote, kaip tai daryti, kreipkitės į „AGA CAD“ specialistus, pasikonsultuokite ir pradėkite dirbti žymiai lengviau ir greičiau.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X