KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Š. m. lapkričio 29 - gruodžio 1 dienomis įmonė „AGA CAD“ dalyvaus didžiausioje „Autodesk“ produktų naudotojams skirtoje pasaulinėje konferencijoje „Autodesk University 2011“. Renginyje įmonė pristatys produktus „Tools4Revit”, žymiai palengvinančius projektavimo ir duomenų valdymo procesus.
 

Š. m. lapkričio 29 - gruodžio 1 dienomis įmonė „AGA CAD“ dalyvaus didžiausioje „Autodesk“ produktų naudotojams skirtoje pasaulinėje konferencijoje „Autodesk University 2011“. Renginyje įmonė pristatys savo kuriamus produktus Tools4Revit, žymiai palengvinančius projektavimo ir duomenų valdymo procesus.

„Autodesk University“ (AU) – Las Vegase vykstanti didžiausia kasmetinė „Autodesk“ programinės įrangos naudotojų konferencija, kiekvienais metais sulaukianti daugiau nei 9000 inžinierių ir projektuotojų net iš 70-ies pasaulio šalių. Didžiausią lankytojų skaičių sudaro JAV, Kanados ir Australijos regionų specialistai. Konferencijoje vyksta užsiėmimai ir seminarai, kuriuos galima stebėti ne tik vietoje, Las Vegase, bet ir internetu iš bet kurio pasaulio taško. Universiteto lankytojams pristatomos „Autodesk“ programos ir joms pritaikyti priedai, sukurti tiek kompanijos „Autodesk“, tiek jos partnerių.

„Autodesk University“ pritraukia architektų, inžinierių, konstruktorių, gamybos, švietimo ir kitų specialistų dėmesį, todėl dalyvavimas šiame renginyje yra efektyvi priemonė JAV, Kanados ir Australijos rinkoms pristatyti įmonės „AGA CAD“ kuriamų produktų naujoves.

Šiuo metu UAB „AGA CAD“ įgyvendina projektą VP2-2.1-ŪM-04-K-01-427 „Eksporto į Australijos ir Naujosios Zelandijos, Artimųjų Rytų šalių rinkas informacinės infrastruktūros sukūrimas”, todėl dalis įmonės dalyvavimo renginyje išlaidų finansuojama ES paramos lėšomis. Eksporto skatinimo projektas įgyvendinamas pagal priemonę „Naujos galimybės“.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X