KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Š. m. sausio 24–27 dienomis įmonė „AGA CAD“ dalyvaus didžiausioje statybos parodoje Lenkijoje „BUDMA 2012“. Parodos lankytojams, tarp kurių daug projektavimo ir rangos įmonių atstovų, „AGA CAD“ pristatys savo kuriamus produktus „Tools4Revit“, žymiai palengvinančius projektavimo ir duomenų valdymo procesus.

Š. m. sausio 24–27 dienomis įmonė „AGA CAD“ dalyvaus didžiausioje statybos parodoje Lenkijoje „BUDMA 2012“. Parodos lankytojams, tarp kurių daug projektavimo ir statybos rangos įmonių atstovų, „AGA CAD“ pristatys savo kuriamus produktus Tools4Revit, žymiai palengvinančius projektavimo ir duomenų valdymo procesus.

Tarptautinė statybos paroda BUDMA* Poznanėje – kasmetinė viena didžiausių statybos pramonės parodų, rengiamų Centrinės ir Rytų Europos regionuose. Parodoje apsilanko tūkstančiai statybos pramonės sektoriaus atstovų iš Lenkijos ir kitų šalių: architektai, investuotojai, gamybos ir statybos kompanijų atstovai. Pagrindinė šių metų parodos idėja – „Ateities statyba“, apimanti energijos efektyvumo, ekologiškumo, saugumo ir funkcionalumo temas.

UAB „AGA CAD“ savo produktus „Tools4Revit“ pristatys dizaino ir IT technologijų sektoriuje, 4-ame paviljone. Įmonės dalyvavimas parodoje iš dalies finansuojamas ES paramos lėšomis. Šiuo metu UAB „AGA CAD“ įgyvendina projektą Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-01-352 „Eksporto į Europos šalių rinkas informacinės infrastruktūros sukūrimas“, kuriam gavo ES 2010-2012 metų paramą eksporto skatinimui pagal priemonę Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K „Naujos galimybės“, t.y. įmonė tiria rinką Europos regione. Tad parodos „BUDMA 2012“ metu įmonės atstovai ne tik pristatys „Tools4Revit“ produktus, bet ir rinks duomenis apie rinkos ypatumus, rengs apklausas apie vietos vartotojų poreikius, rinks kitą aktualią informaciją.

*Daugiau informacijos apie parodą „BUDMA 2012“ adresu www.budma.pl/en.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X