November 25, 2010 by AGA CAD Mokymo centras
Š.m. lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Las Vegas mieste, JAV, vyks didžiausia pasaulyje programinės įrangos kūrėjų ir naudotojų konferencija „Autodesk University 2010“. Renginio lankytojai dalyvauja efektyvaus darbo su „Autodesk“ produktais pamokose, kurias galima stebėti internetu iš bet kurio pasaulio taško. Standartinė virtualaus dalyvavimo kaina yra 139 $. Tačiau „AGA CAD Mokymo centras“ suteikia galimybę lankytis virtualiuose renginiuose nemokamai. Pasinaudokite puikia proga įgyti patirties

Š.m. lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Las Vegas mieste, JAV, vyks didžiausia pasaulyje programinės įrangos kūrėjų ir naudotojų konferencija „Autodesk University 2010“, kurioje galite apsilankyti virtualiai.

„Autodesk University“ (AU) – tai kasmetinė „Autodesk“ programinės įrangos naudotojų konferencija, kurioje dalyvauja daugiau nei 9000 PĮ naudotojų iš viso pasaulio. Renginio metu pristatomos „Autodesk“ programos ir joms pritaikyti priedai, vyksta užsiėmimai ir seminarai. Renginio lankytojai dalyvauja efektyvaus darbo su „Autodesk“ produktais pamokose, bendrauja bei dalinasi patirtimi  su geriausiais projektavimo programinės įrangos naudojimo specialistais.

„Autodesk University“ renginius galima stebėti ne tik vietoje, Las Vegase, bet ir internetu iš bet kurio pasaulio taško. Standartinė virtualaus dalyvavimo Premium Pass kaina yra 139 $. Tačiau „AGA CAD Mokymo centras“ suteikia galimybę lankytis virtualiuose renginiuose nemokamai. Pasinaudokite puikia proga įgyti patirties!

Konferencijos vedamos anglų, ispanų ir portugalų kalbomis. Visas virtualių renginių sąrašas, kuriame tikrai rasite jus dominančią temą: http://au.autodesk.com/?nd=auv2010_class_catalog.

Paskubėkite registruotis, nes nemokamų vietų skaičius ribotas - tik 20 vietų.

Registruokitės el.paštu mokymas@aga-cad.lt (nurodykite vardą, pavardę, pareigas, įmonės pavadinimą) ir gaukite prisijungimo prie AU renginių kodą.

Daugiau informacijos apie Autodesk University

P.S. „Autodesk“ prenumeratos (Autodesk Subscription) vartotojai AU virtualiuose renginiuose gali dalyvauti nemokamai (prisijunkite).

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X