KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
UAB „AGA CAD“ plečia savo paslaugų paketą ir pristato vizualizavimo paslaugas - kuria įvairias architektūrines, urbanistines, statybos bei technologinių procesų vizualizacijas.

Kompiuterinio projektavimo programinės įrangos diegėja UAB „AGA CAD“ plečia savo paslaugų paketą ir pristato vizualizavimo paslaugas. „Visual Mind“, naujasis „AGA CAD“ partneris, kompiuterinės grafikos srityje dirba nuo 2005 m. „Džiaugiamės galimybe pasiūlyti savo paslaugas „AGA CAD“ klientams ir žiūrime į tai su didele atsakomybe“, - teigia „Visual Mind“ direktorė Inga Banionytė-Gedgaudienė. - „Sekame naujoves ir kasdien siekiame tobulėti, todėl esame pasiruošę pasiūlyti tinkamą sprendimą kiekvienam užsakovui.“

„Esame tikri, kad pasinaudoję vizualizavimo paslauga „AGA CAD“ klientai išloš: „Visual Mind“ sukurti realūs vaizdai padeda įtikinti ir lengviau parduoti idėjas bei investicinius projektus“, – sakė „AGA CAD“ direktorius Donatas Aksomitas.

„Visual Mind“ kuria įvairias architektūrines, urbanistines, statybos bei technologinių procesų vizualizacijas – kompiuterinius statinius, dinaminius bei interaktyvius vaizdus ir animacijas.

„Išsakykite savo poreikį ir mes pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą. Išbandykite mus“, - kviečia „Visual Mind“.

Daugiau informacijos:

Inga Banionytė-Gedgaudienė

Inga@visualmind.lt

www.visualmind.lt

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X