Š.m. gruodžio pradžioje Las Vegas mieste, JAV, vyko didžiausia pasaulyje programinės įrangos kūrėjų ir naudotojų konferencija „Autodesk University 2009”, kurioje dalyvavo daugiau nei 6000 dalyvių, tarp jų ir programinės įrangos kūrėja iš Lietuvos – UAB „AGA CAD“. Renginyje įmonė pristatė savo kuriamus produktus „Tools for Revit“, papildančius programas „Autodesk Revit“ ir žymiai palengvinančius projektavimo ir duomenų valdymo procesus tų programų naudotojams.

Š.m. gruodžio pradžioje Las Vegas mieste, JAV, vyko didžiausia pasaulyje programinės įrangos kūrėjų ir naudotojų konferencija „Autodesk University 2009”, kurioje dalyvavo daugiau nei 6000 dalyvių, tarp jų ir programinės įrangos kūrėja iš Lietuvos – UAB „AGA CAD“. Renginyje įmonė pristatė savo kuriamus produktus Tools for Revit, papildančius programas „Autodesk Revit“ ir žymiai palengvinančius projektavimo ir duomenų valdymo procesus tų programų naudotojams.

„Autodesk University“ (AU) – didžiausia kasmetinė „Autodesk“ programinės įrangos naudotojų konferencija, kiekvienais metais sulaukianti daugiau nei 9000 inžinierių ir projektuotojų iš 70-ies pasaulio šalių. AU skirtas visiems „Autodesk“ registruotiems klientams, naudojantiems kompanijos produktus. Renginio metu pristatomos „Autodesk“ programos ir joms pritaikyti priedai, sukurti tiek kompanijos „Autodesk“, tiek jos partnerių. Konferencijoje vyksta užsiėmimai ir seminarai, kuriuos galima stebėti ne tik vietoje, Las Vegase, bet ir internetu iš bet kurio pasaulio taško. Universiteto lankytojai dalyvauja efektyvaus darbo su „Autodesk“ produktais pamokose, bendrauja su geriausiais projektavimo programinės įrangos naudojimo specialistais.

„Autodesk University“ dalyvių spektras labai platus: pradedant programinės įrangos kūrėjais, baigiant specializuotais mokymo centrais. Kadangi ši paroda pritraukia plataus spektro specialistų dėmesį (architektų, inžinierių, konstruktorių, gamybos, švietimo, media ir kt.), dalyvavimas šiame renginyje yra efektyvi priemonė pristatyti įmonės „AGA CAD“ kuriamus produktus JAV ir Kanados rinkose.

Dalis įmonės dalyvavimo renginyje išlaidų dengiama ES paramos lėšomis, skirtomis projektui „Eksporto į JAV ir Kanados rinkas informacinės infrastruktūros sukūrimas“ finansuoti ir administruoti. Trišalė sutartis tarp UAB „AGA CAD“ ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos bei viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra dėl projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-01-038 „Eksporto į JAV ir Kanados rinkas informacinės infrastruktūros sukūrimas“ finansavimo ir administravimo pasirašyta 2009 m. liepos 21 d. Projekto tikslas - įmonės „AGA CAD“ konkurencingumo stiprinimas pasirengiant eksportui į JAV ir Kanados rinkas.

Akimirkos iš konferencijos „Autodesk University 2009”:

AGA CAD stendas parodoje "Autodesk University 2009" AGA CAD stendas sulaukė nemažo lankytojų susidomėjimo Autodesk University 2009 lankytojai

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X