Kaip jau įprasta, UAB „AGA CAD“ ir vėl dalyvauja tarptautinėje konferencijoje „Autodesk University 2018“, tradiciškai vykstančioje Las Vegas mieste, JAV. Šiais metais „AGACAD“ komanda sutelkė dėmesį į surenkamo gelžbetonio elementų, medinio ir metalinio karkaso modeliavimui skirtus BIM sprendimus, kurių galimybes pristatys konferencijos lankytojams šių metų lapkričio 13-15 dienomis.

Visi, užsukę į „AGACAD“ stendą Nr. A514 „Venetian“ viešbučio konferencijų centre, galės išsamiai susipažinti su mūsų kuriamos BIM programinės įrangos galimybėmis greičiau ir tiksliau paruošti pastatų projektus. Dar vienas iš dalyvavimo konferencijoje tikslų – tiesiogiai pabendrauti su esamais mūsų BIM sprendimų naudotojais, išsiaiškinti jų tolesnius poreikius ir lūkesčius.

Šių metų konferencijoje dalyvauja net 5 žmonių „AGACAD“ komanda. Su konferencijos dalyviais bendraus visų projektavimo disciplinų – architektūros, pastatų konstrukcijų ir inžinerinių tinklų projektavimo – atstovai. Jie pasiruošę atsakyti į visus klausimus apie „AGACAD“ BIM sprendimus, „Autodesk Revit“ priedus, bendrai apie BIM projektų ruošimo ypatybes bei efektyvaus darbo galimybes.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X