KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 01, 2018 by Šaltinis: AGA CAD

Prieš dešimtmetį, 2008-aisiais, „AGACAD“ viena pirmųjų pasaulyje tapo autorizuota „Autodesk“ technologijų vystytoja (angl. Autodesk Authorized Developer) ir sukūrė bei Lietuvos rinkoje patikrino pirmuosius programinės įrangos „Revit“ papildinius – „Rafter+“ ir „Sort&Mark“. Po metų „AGACAD“ žengė į pasaulinę rinką, kurioje šiandien gerai žinoma „AGACAD TOOLS4BIM“ vardu.

Plačiausias BIM produktų spektras

Bendrovė yra sukaupusi didžiausią pasaulinėje rinkoje to paties kūrėjo turimą produktų rinkinį. Eksportuojamų „AGACAD“ produktų sąraše – daugiau kaip 30 įvairias BIM užduotis sprendžiančių programų.

BIM sprendimų paskirtis įvairi: preciziškas medinių ir metalinių konstrukcijų, sienų, grindų, stogų projektavimas ir perdavimas automatizuotoms gamybos linijoms, kiaurymių inžineriniams tinklams konstrukcijose modeliavimas, priešgaisrinių sistemų projektavimas, surenkamųjų gelžbetoninių sienų, grindų ir kolonų modeliavimas.

Klientai visuose statybos pramonės sektoriuose

Įmonės kuriamos BIM našumo programinės įrangos ir teikiamų BIM konsultacijų naudotojų skaičius viršija 12 tūkst., o klientai yra iš 130 šalių. Bendrovės vardas žinomas JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Nyderlanduose, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Australijoje ir kitose šalyse. 2017 m. pajamos iš eksporto sudarė 55 proc. bendrų įmonės pajamų.

BIM progreso skatinimas už Lietuvos ribų

Nuo 2012 m. „AGACAD“ aktyviai prisideda prie BIM progreso Lietuvoje skatinimo. Tačiau visuomeninė veikla tik Lietuva neapsiriboja. Įmonė „AGACAD“ rinkoje žinoma ir kaip BIM procesų ir technologijų ekspertė, prisidėjusi prie vienos BIM lyderių – Danijos – naujų skaitmeninės statybos standartų kūrimo (Danija 2010–2014 m. įgyvendino antrą skaitmeninės statybos plėtros etapą – projektą „cuneco“).

Ambicingo projekto tikslas buvo ne tik Danijai sukurti naują statybos klasifikavimo sistemą, bet ir pakoreguoti tarptautinį standartą ISO 12006-2, kuriuo remiantis apibrėžiami tarptautiniai statybos projekto informacijos standartai.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X