April 12, 2011 by Šaltinis: Autodesk Inc.
Kompanija „Autodesk“ paskelbė apie išleistus „AutoCAD 2012“ šeimos programas ir naują „Autodesk Design Suite 2012“ seriją.

Turinys:

Autodesk Design Suite 2012

Kas naujo „AutoCAD 2012“ produktuose

Svarbiausios „AutoCAD 2012“ produktų naujovės

„Autodesk Exchange“ tinklalapis

Internetas, mobilioji integracija, pagerintas modelio dokumentacijos ruošimas ir didesnis bendras našumas padeda naudotojams platinti idėjas ir padeda projektuoti geriau.

Kompanija „Autodesk“ paskelbė apie išleistus „AutoCAD 2012“ šeimos programas ir naują „Autodesk Design Suite 2012“ seriją. Visi šie produktai yra „AutoCAD“ pagrindo projektavimo programos, suteikiančios naudotojui lankstumo projektuojant įvairiose srityse. Be to, projektuotojas turi priėjimą prie savo projekto nesvarbu kur jis bebūtų.

„AutoCAD 2012“ programos padeda architektams, inžinieriams, kitiems projektuotojams išreikšti idėjas, paruošti projektų dokumentaciją ir bendradarbiauti naudojant patikimą DWG technologiją. Visi „AutoCAD 2012“ šeimos ir „Autodesk Design Suite 2012“ serijos produktai nuo šiol yra tiesiogiai susieti su nemokama „AutoCAD WS“ internetine ir mobiliąja taikomąja programa.

„Kompanija „Autodesk“ nuolat tobulina projektavimo programas, siekdama sukurti didesnį prieinamumą ir lankstumą tiek dirbant stacionariai, tiek naudojant mobiliąsias ar debesų technologijas,” - sakė Amaras Hanspalas, „Autodesk“ vyresnysis viceprezidentas. „Kasdien mūsų klientai sprendžia daug įvairių projektavimo problemų, tad mūsų tikslas jiems padėti. Nuolat diegiamos programų naujovės padeda mūsų klientams išreikšti idėjas geriau ir greičiau.“

Autodesk Design Suite 2012

Autodesk Design Suite 2012 versija suteikia architektams ir kitiems projektuotojams „AutoCAD“ PĮ galią, integruotą su kitomis „Autodesk“ projektavimo ir vizualizavimo programomis. „Autodesk Design Suite“ padeda projektuotojui sukurti koncepciją ir projektą, sklandžiai keisti duomenis visuose projektavimo etapuose, ištirti projektų alternatyvas ir vizualiai pateikti projektus įtikinamais vaizdais, filmais ir interaktyviomis prezentacijomis.

Projektuotojas šios serijos programinę įrangą gali rinktis iš trijų variantų:   galimi „Standard“, „Premium“ ir „Ultimate“ leidimai:

Standartinį komplektą  Autodesk Design Suite - Standard 2012 sudaro 2012 versijų programos:

AutoCAD®
Autodesk® SketchBook® Designer (anksčiau Autodesk® Alias® Sketch)
Autodesk® Showcase®
Autodesk® Mudbox™.

Į Autodesk Design Suite - Premium 2012 papildomai įtraukta vizualizavimo programa „Autodesk 3ds Max Design“, leidžianti atlikti kokybiškas vizualizacijas, 3D animaciją ir apšvietimo analizę:

AutoCAD®
Autodesk® SketchBook® Designer
Autodesk® Showcase®
Autodesk® Mudbox™
Autodesk® 3ds Max® Design.

Į Autodesk Design Suite - Ultimate 2012 komplektą įtraukti visi „Premium“ leidimo produktai ir dar papildomai „Autodesk Alias Design“ programinė įranga, suteikianti didesnių sprendimų projektavimo ir paviršių modeliavimo galimybes:

AutoCAD®
Autodesk® SketchBook® Designer
Autodesk® Showcase®
Autodesk® Mudbox™
Autodesk® 3ds Max® Design
Autodesk® Alias® Design
.

Kas naujo „AutoCAD 2012“ produktuose

„AutoCAD 2012“ produktai papildyti naujais našiais įrankiais, padedančiais sumažinti eskizavimo, detalizavimo, projekto peržiūros ir taisymo laiką. Parametriniai braižymo įrankiai automatiškai nustato nuolatinius ryšius tarp objektų; praplėstas elementų išdėstymo (Array) funkcionalumas; PDF publikavimo ir importavimo patobulinimai padeda aiškiai komunikuoti su klientais. Sustiprinti 3D modeliavimo įrankiai pagerina dangų kūrimo ir koncepcinio projektavimo funkcionalumą.

Patobulinti braižymo ir dokumentų ruošimo įrankiai padeda naudotojams studijuoti ir redaguoti daugialypius failų formatus, o supaprastintas dokumentacijos ruošimo procesas padidina tikslumą ir pagreitina projekto atlikimo laiką. Kiti patobulinimai: greitesnis projekto pradėjimo laikas, greitesnės komandos. Apskritai pagerintos bendros „AutoCAD 2012“ produktų eksploatavimo savybės kartu su aukščiausios kokybės grafika ir projekto pateikimu.

AutoCAD WS nuo 2012 versijos yra „AutoCAD LT 2012“ instaliacinio paketo dalis. Taigi nuo šiol galima dalintis, saugoti, peržiūrėti brėžinius internete tiesiai iš „AutoCAD“ programų. Naudodami tiesioginę prieigą prie „AutoCAD WS“ internetinių ir mobiliųjų aplikacijų iš „AutoCAD 2012“ produktų ir „Autodesk Design Suite“ leidimų, projektuotojai gali matyti, redaguoti ir platinti savo projektus būdami bet kur, kur tik yra internetas ar mobilusis ryšys. Šiuo metu „AutoCAD WS“ mobilioji technologija prieinama „Apple iOS“ prietaisuose, įskaitant „iPad“ ir „iPhone“.

Svarbiausios „AutoCAD 2012“ produktų naujovės

AutoCAD LT braižymo ir detalizavimo programinė įranga yra profesionalus pasirinkimas, kai reikia duomenų suderinamumo, patikimumo ir 2D braižymo našumo. „AutoCAD LT 2012“ patobulinimai leidžia projektuoti patogiau ir greičiau. Esminės naujovės:

•    Asociatyvus išdėstymas – patobulinta Array komanda taupo laiką kuriant koncepcinius brėžinius ar užbaigiant dokumentaciją.

•    Daugiafunkciniai griebtuvai (grips) padeda greičiau ir lengviau redaguoti. Patobulinti griebtuvai linijoms, arkoms, elipsės lankams, matmenims, polilinijoms ir hatch objektams. Griebtuvus labai paprasta naudoti: ant jų užvedus pelės žymeklį tereikia pasirinkti atitinkamą komandą.

•    Lapų komplekto valdymas (Sheet Set Manager) organizuoja brėžinių lapus, sumažina publikavimo žingsnių kiekį, automatiškai sukuria išdėstymo vaizdus, susieja lapų komplekto informaciją blokų pavadinimuose ir kampiniuose štampuose, informaciją lapuose išdėsto patogiai.

•    „AutoComplete“ komandos pateikia atitinkamų komandų pavadinimus, sisteminius kintamuosius ar komandų pseudonimus kai projektuotojas rašo komandinėje eilutėje.

  Išsamus „AutoCAD LT 2012“ naujovių pristatymas >>

AutoCAD 2012 naujovės apima visus „AutoCAD LT 2012“ patobulinimus kartu su išplėstomis darbo eigos galimybėmis (konceptualaus projektavimo, modelio dokumentacijos, realaus vaizdavimo). „AutoCAD 2012“ suteikia galingus 3D modeliavimo įrankius, leidžiančius modeliuoti žymiai lengviau, greičiau realizuojant projekto dokumentaciją ir padedančius greičiau užbaigti projektą:

•    Modelio dokumentacijos įrankiai leidžia importuoti modelius iš įvairiausių CAD programų (įskaitant „Autodesk Inventor“, „Solidworks“, CATIA, NX ir „Rhino“) ir greitai kurti tų projektų dokumentaciją.

•    Autodesk Inventor Fusion programa 3D konceptualiam projektavimui dabar įtraukta į „AutoCAD 2012“. Inventor Fusion apjungia parametrikos galią ir kontrolę, istorija paremtą modeliavimą su paprastumu naudoti ir tiesioginio, istorija neparemto modeliavimo produktyvumu. Integracija tarp „AutoCAD“ ir „Inventor Fusion“ padeda greičiau atlikti perkėlimus tarp programų.

•    Skenuotų taškų masyvo (Point cloud) palaikymas - iki 2 billijonų taškų palaikymas leidžia greitai vizualizuoti nuskenuotus objektus tiesiai jų modeliavimo erdvėje. Dėl šios galimybės 3D skanavimas padeda pagreitinti objektų renovacijos ir restauracijos projektų ruošimą.

►  Išsamus „AutoCAD 2012“ naujovių pristatymas >>

AutoCAD Architecture 2012 programa siūlo greitesnę projekto pradžią ir trumpesnį braižymo laiką naudojant tiesioginį priėjimą prie reikalingų įrankių ir nevaržomą projekto navigaciją. Nauja kampinio lango įterpimo galimybė leidžia lengvai įdėti atskirą langą dviejų sienų sankirtoje.

AutoCAD MEP 2012 inžinerinių, elektros instaliacijų ir vandentiekio sistemos projektavimo programinė įranga suteikia patobulintus našius ir naudingus įrankius, kurie padeda lengviau modeliuoti trimates pastato inžinerines sistemas. „AutoCAD MEP“ palaikomas IFC formatas padeda naudotojams valdyti duomenis ir keistis jais su kitais projektavimo proceso dalyviais.

AutoCAD Electrical 2012 programinė įranga praplėsta tarptautiniais standartais, o nauja mokomoji medžiaga ir intuityvi vartotojo aplinka leidžia dirbti paprasčiau, taupyti laiką, sumažinti klaidų ir kurti inovatyvius elektros įrangos sistemų valdymo projektus.

AutoCAD Mechanical 2012 projektavimo ir braižymo programa leidžia redaguoti 3D modelius nuo pačių pradinių jų sukūrimo su „Inventor Fusion“ etapų. Atlikta medžiagų sąmatos ir kitos dokumentacijos pateikimo, bendradarbiavimo ir projektų vykdymo patobulinimų, kurie padeda dirbti našiau.

„Autodesk Exchange“ tinklalapis

„AutoCAD“ naudotojai dabar turi galimybę gauti informacijos apie produktą naujame klientų palaikymo tinklalapyje „Autodesk Exchange“ (http://exchange.autodesk.com). Šioje svetainėje visi darbo našumo didinimo resursai sukaupti vienoje vietoje: čia galima rasti mokymų, patarimų, pažangaus darbo metodikų, ekspertų konsultacijų ir kitų įrankių. Į šį tinklalapį bus nukreipiami visi „AutoCAD Help“ turinio naudotojai, kad padėti jiems dirbti našiau.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X