KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Dirbantieji su nešiojamaisiais kompiuteriais arba tie, kurių klaviatūroje klavišas F1 yra šalia ESC, tikriausiai ne kartą susidūrė su problema, kai norint nuspausti „Escape“ klavišą netyčia nuspaudžiamas F1. Tuomet tęsti darbą pavyksta tik uždarius „Help“ langą. Tikriausiai daugelis pagalvojote, kaip būtų patogu, jei F1 klavišą pavyktų išjungti. Padarykime dar geriau - paverskime F1 į ESC.
 

Dirbantieji su nešiojamaisiais kompiuteriais arba tie, kurių klaviatūroje klavišas F1 yra šalia ESC, tikriausiai ne kartą susidūrė su problema, kai norint nuspausti „Escape“ klavišą netyčia nuspaudžiamas F1. Tuomet vietoj to, kad nutraukti komandą, telieka ramiai laukti, kol programa AutoCAD atidaro ir užkrauna pagalbos langą „Help“. Tęsti darbą pavyksta tik jį uždarius.

Tikriausiai daugelis pagalvojote, kaip būtų patogu, jei programoje „AutoCAD“ F1 klavišą pavyktų išjungti. Padarykime dar geriau - paverskime F1 į ESC.

Parašykite komandinėje eilutėje CUI ir spauskite klavišą Enter. Atsidariusiame lange, Command sąraše spauskite DPK (dešinį pelės klavišą) ir pasirinkite „New Command“:

Tada pakeiskite komandos pavadinimą į pvz. „Escape“:

Išskleiskite viršutinę lango dalį, joje suraskite ir spragtelkite „Keyboard Shortcuts“ ir „Shortcut keys“:

Tuomet kairiuoju pelės klavišu spustelkite ant „Escape“ komandos ir, laikydami nuspaudę, nuneškite ją į „Shortcut Keys“:

Pažymėkite „Escape“, tuomet dešiniojoje lango dalyje paspaudę „Key(s)“ laukelyje paspauskite F1 klavišą. Spauskite OK ir uždarykite visus langus. Nuo šiol klavišas F1 veiks lygiai taip pat kaip ir ESC.

Tik dabar nepripraskite vietoj ESC klavišo naudoti F1, nes čia pat ir klavišas F2, kuriam taip pat gali tekti priskirti komandą „Escape“ ;).

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X