Įdomiausia tai, kad skulptūras lipdyti galima nesusitepant rankų! Su „Autodesk® 123D™ Sculpt“ smagu kurti skulptūras ir piešti įvairiausius realistiškus trimačius pavidalus. Viskas atliekama labai paprastai. Iš bibliotekos pasirenkama atitinkama forma, kuri minkoma ir dažoma tol, kol sukuriama pageidaujama 3D skulptūra.

Įdomiausia tai, kad skulptūras lipdyti galima nesusitepant rankų! Su „Autodesk® 123D™ Sculpt“ smagu kurti skulptūras ir piešti įvairiausius realistiškus trimačius pavidalus. Viskas atliekama labai paprastai. Iš bibliotekos pasirenkama atitinkama žmogaus, būtybės, transporto priemonės ar kita forma, tuomet spaudžiama, tempiama ir dažoma tol, kol sukuriama pageidaujama 3D skulptūra.

„Autodesk® 123D™ Sculpt“ galimybės:

  • Plati 3D skulptūrų kūrimo įrankių įvairovė — padidina, sumažina, iškreipia ar patobulina kūrinį, kad būtų galima pasiekti dramatinį, komišką, baimės ar kitą pageidaujamą efektą.
  • Pridedami šešėliai, spalvos ir atspalviai  naudojant integruotus skaitmeninio piešimo teptukus ir plačią spalvų paletę.
  • Pridedamos realistiškos detalės — konkretūs realios iliustracijos plotai tiesiog įtrinami į kūrinį.
  • Galima panaudoti asmenines iliustracijas, t.y. nuotraukas, importuotas iš asmeninės bibliotekos ar nufotogrofuotas su „iPad 2“ kamera.
  • Išsaugomos aiškios PNG formato iliustracijos, kurias galima naudoti kitose skaitmeninėse kompozicijose ar tolimesniame kūrybiniame procese dirbant su dizaineriams skirtomis programomis, tokiomis kaip Autodesk® SketchBook® Pro.
  • Galima sukurti 720p HD QuickTime® filmukus ir juos platinti tinklapyje YouTube arba įtraukti į „iMovie“ projektus.
  • Kūrybos vaisiais (paveikslėliais ir filmais) galima dalintis su kitais šios programos naudotojais, el.paštu arba Facebook, Flickr ar kituose socialiniuose tinkluose.

 Šis naujasis „Autodesk“ produktas sulaukė daug įvairiausių vertinimų, pradedant susižavėjimu dėl naudojimo paprastumo ir plačių programos galimybių, baigiant nepasitenkinimu dėl importo į „Softimage“ ar „Maya“ programas trūkumo. Kaip ten bebūtų, ši programa puikiai atskleidžia „iPad“ įrenginio galimybes ir yra smagus kūrybos įrankis, kurį verta išmėginti. Beje, šią programą galima panaudoti ir pastatų eskizavimui (žr. YouTube filmuką). 

„iPad“ įrenginiui skirtą „Autodesk 123D Sculpt“ programą galima atsisiųsti iš App Store

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X