KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kokias priemones naudojate efektyviam duomenų valdymui ir komunikacijai apie projektą per visą statinio gyvavimo ciklą? Jei jums rūpi sklandus 3D ir BIM projektų įgyvendinimas, tuomet svarbu pasirinkti teisingą projekto komandos komunikacijos metodą. Geriausias komunikavimo galimybes suteikia „Autodesk BIM 360“ – vieninga projekto komandų apjungimo platforma.

Autodesk BIM 360 logo

„BIM 360“ produktų apžvalga

„Autodesk® BIM 360™“ - tai statybos projektų duomenų valdymo ir saugojimo platforma debesyje (angl. Cloud). Šis sprendimų kompleksas apjungia jūsų projekto dokumentaciją, statybos procesų ir visų dalyvių informaciją realiuoju laiku, nuo koncepcijos iki statinio eksploatacijos stadijų. „BIM 360“ padeda dalintis aktualia informacija paprastai ir greitai, be vietos ar laiko apribojimų.

„Autodesk BIM 360“ gerina projektų įgyvendinimą, leidžia projekto nariams numatyti, optimizuoti ir valdyti visas projekto veiklas. Visų suinteresuotų šalių komunikacija užtikrina didesnį nuspėjamumą ir pelningumą.

Apie atskirus „BIM 360“ modulius

Debesų kompiuterijos programinę įrangą „BIM 360“ sudaro 7 skirtingos paskirties produktai:

  • BIM 360 Docs
  • BIM 360 Design
  • BIM 360 Coordinate
  • BIM 360 Build
  • BIM 360 Plan
  • BIM 360 Layout
  • BIM 360 Ops

Dalis „BIM 360“ produktų turi po kelis atskirus modulius. Produktų taikymo sritis rasite žemiau pateiktoje schemoje, o trumpus galimybių aprašymus – „BIM 360“ pristatyme >>.

Autodesk BIM 360 produktų naudojimo schema

Ką reikia žinoti apie naujos kartos „Autodesk BIM 360“ produktus?

Nuo š. m. birželio 10 dienos kompanija „Autodesk“, siekdama geriausiai atitikti klientų poreikius, pakoregavo „BIM 360“ produktų pavadinimus, tad verta atkreipti dėmesį, kas išliko tais pačiais pavadinimais, o kas pasikeitė.

Anksčiau visi „BIM 360“ produktai turėjo savo stipriąsias puses, bet tačiau jungčių tarp jų buvo nedaug. 2018-aisiais „Autodesk“ dalį „BIM 360“ produktų apjungė, kad projekto duomenų naudotojams nereikėtų šokinėti iš vieno produkto į kitą ar kopijuoti duomenų norint atlikti tam tikrą analizę ar komunikaciją su kitais projekto dalyviais.

Naujos kartos „BIM 360“ produktai, kuriuos jungia viena duomenų bazė debesyje: „BIM 360 Docs“, „BIM 360 Design“, „BIM 360 Coordinate“ (anksčiau „BIM 360 Glue“) ir „BIM 360 Build“. Kaip atskiri produktai lieka „BIM 360 Layout“, „BIM 360 Plan“ ir „BIM 360 Ops“ (jie neturi bendros prieigos dalintis informacija).

Autodesk BIM 360 programinės įrangos pokyčiai nuo 2019 metų


Jei norite sužinoti daugiau apie „Autodesk BIM 360“ produktų galimybes, jei jums reikia konsultacijos kuris šios grupės produktas labiausiai tiktų jūsų veiklai, susisiekite su mumis info@aga-cad.lt arba tel. 8 5 2398111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X