KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

2024 m. liepos 9-31 d. kompanija „Autodesk“ vykdo akciją „Autodesk Fusion“ 1-erių metų trukmės licencijų nuomai.

„Autodesk Fusion“ - tai „viskas viename": dizaino, projektavimo, elektronikos ir gamybos programinė įranga. Ji sujungia visą gaminio kūrimo procesą į vieną debesų kompiuterijos pagrindu veikiančią programinę įrangą su integruotais 3D CAD, CAM, CAE ir PCB įrankiais.

Dirbkite su programine įranga, kuri padeda kurti produktus iki 60 proc. greičiau nei įprastai. Greitai kurkite gaminių modelius bet kur ir bet kada, lengvai dalinkitės savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais naudodami „Autodesk Fusion“.

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti 1/4 darbo įrankių kainos - įsigykite „Fusion“ programinę įrangą pigiau! Akcijos metu licencijos kaina yra tik 469.00 € + PVM.


Dėl taikomų nuolaidų „Autodesk Fusion“ produktams kreipkitės:

arba užpildykite formą ir susisieksime su jumis:

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X