KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Konsultacinė įmonė „TechniCom“ atliko objektyvią programų „Autodesk Inventor“ ir „Dassault SolidWorks“ palyginimo analizę ir paskelbė studijos rezultatus. Tyrimas atskleidė, kad programa „Inventor 2011“ galimybėmis žymiai pranašesnė už „Dassault“ programinę įrangą...

CAD/CAM/CAE sistemų konsultacinė įmonė „TechniCom“ atliko objektyvią programų „Autodesk Inventor“ ir „Dassault SolidWorks“ palyginimo analizę ir paskelbė studijos rezultatus. Studija buvo atlikta palyginant 15 pagrindinių PĮ pajėgumų: projektavimas, simuliacija, analizė, brėžinių gavimas ir kt.

Tyrimas atskleidė, kad programa „Inventor 2011“ galimybėmis žymiai pranašesnė už „SolidWorks“. „Inventor“ turi ne tik plačias projektavimo, grafinio pateikimo funkcijas, bet ir įvairios analizės bei simuliacijos galimybes. Labai platus programos funkcijų spektras (pvz., lankstinių, liejimo formų projektavimas ir kt.).

Su šia programa sukurtą produktą galima išbandyti realiu laiku, uždavus jam realias apkrovas. „Inventor“ leidžia įvertinti gaminio gyvavimo ciklą, jo veikimo ypatumus. Iš visų panašaus pobūdžio produktų „Autodesk Inventor“ yra labiausiai pritaikyta agregatams ir sudėtingiems mechanizmams projektuoti.

Taigi tyrimo rezultatai paneigia mitą, kad „Dassault“ PĮ yra gamybos sričiai pats tinkamiausias produktas. Ne veltui „Autodesk Inventor“ pasaulyje pripažįstama kaip geriausia mechaninio dizaino programa.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X