KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Kovo pabaigoje kompanija „Autodesk“ oficialiai paskelbė apie išleidžiamas savo produktų naujausias versijas.
Tarp naujųjų gamybai, statinių projektavimui ir vizualizavimui skirtų produktų pristatomos ir programinės įrangos komplektų naujausios versijos, kurių sudėtyje yra platus rinkinys įrankių, padedančių kurti virtualiai realius pastatus, infrastruktūros ir inžinerines sistemas, gamybos įrenginius.

Kovo pabaigoje kompanija „Autodesk“ oficialiai paskelbė apie išleidžiamas savo produktų naujausias versijas.

Tarp naujųjų gamybai, statinių projektavimui ir vizualizavimui skirtų produktų pristatomos ir programinės įrangos komplektų naujausios versijos, kurių sudėtyje yra platus rinkinys įrankių, padedančių kurti virtualiai realius pastatus, infrastruktūros ir inžinerines sistemas, gamybos įrenginius.

„Autodesk 360“ – kas tai?

Visi 2013-os versijos produktai suteikia galimybę naudotis debesų platforma „Autodesk 360“, kuri leidžia padidinti projektų kokybę. Dirbdami naujausiomis technologijomis projektuotojai debesyse gauna prieigą prie neribotų skaičiavimo galių ir gali debesyse išsaugoti bei redaguoti projektus būdami bet kur ir bet kuriuo metu.

„Praeitais metais pristatėme pirmuosius produktus su paslaugomis debesyse, ir klientai jas labai palankiai įvertino, sako Andrius Anagnostas (Andrew Anagnost), vyresnysis „Autodesk“ plėtros strategijų ir rinkodaros viceprezidentas. – Programų komplektų (Design & Creation Suites) 2013 versijos tapo dar vienu dideliu žingsniu tarpusavyje susijusių produktų link. Į „Autodesk“ produktus įtraukus instrumentus, kurie leidžia dar efektyviau bendradarbiauti, klientams atsiveria naujos galimybės spręsti sudėtingas projektavimo užduotis.“

Nauji PĮ komplektai leidžia vienu pelės mygtuko paspaudimu atlikti sudėtingas procedūras, pagerinti atskirų projekto dalių suderinamumą tarpusavyje ir apjungti projektavimo ir vizualizavimo procesus. Visa tai leidžia efektyviau ir aiškiau perteikti projektintinius sumanymus auditorijai.Į programinės įrangos komplektus įtraukti ir debesijos paslaugą turintys produktai yra su panašia sąsaja, kas supaprastina naujų įrankių įsisavinimą ir palengvina darbo procesus.

Sprendimas „Autodesk 360“ (anksčiau žinomas kaip „Autodesk Cloud“) – tai debesų kompiuterijos platforma, kurią naudodami „Autodesk“ klientai gali debesyse nemokamai talpinti ir saugoti duomenis iki 3 GB, peržiūrėti failus ir jais keistis. „Autodesk“ prenumeratoriai gauna dar didesnes talpinimo galimybes bei turi prieigą prie papildomų paslaugų debesyse, tokių kaip vizualizacija, inžinerinė analizė, projektų optimizavimas ir energijos poreikių skaičiavimai. Šiuo metu kiekvienam prenumeratoriui suteikiama iki 25 GB talpa duomenų saugojimui ir nuo 100 iki 500 prieigų prie „Autodesk 360“ išteklių (priklausomai nuo įsigyto produkto ar PĮ komplekto).

„Autodesk“ programų komplektų 2013 versijos

„Autodesk“ programinės įrangos kompleksai - tai ekonomiškai naudingiausias sprendimas projektavimo ir vizualizavimo paslaugoms atlikti. Kompleksų pagrindą sudaro populiariausi produktai, tokie kaip „AutoCAD“, „Autodesk Revit“, „Autodesk Inventor“, „AutoCAD Civil 3D“, „Autodesk 3ds Max“ ir „Autodesk Maya“. Papildomos programos ir paslaugos debesyse padeda PĮ naudotojams dar labiau išplėsti instrumentų rinkinius.

Kompanija „Autodesk išleido šių komplektų 2013 versijas:

•   AutoCAD Design Suite

•   Autodesk Building Design Suite. Į šį komplektą įtraukti visi „Autodesk Revit“ šeimos produktai: „Autodesk Revit Architecture“, „Autodesk Revit Structure“ ir „Autodesk Revit MEP“.

•   Autodesk Entertainment Creation Suite

•   Autodesk Factory Design Suite

•   Autodesk Infrastructure Design Suite

•   Autodesk Plant Design Suite

•   Autodesk Product Design Suite

Nuolat pildomoje parduotuvėje „Autodesk Exchange Apps“ galima rasti daugelio produktų papildymus, įskaitant ir „Autodesk Revit“, „Autodesk Inventor“ ir „Autodesk 3ds Max“ programas. Parduotuvėje platinami plėtiniai leidžia palegvinti ir supaprastinti darbą su naudojamomis programomis. Dabar šią parduotuvę galima pasiekti tiek internetu, tiek tiesiogiai iš produktų aprašymo puslapių kompanijos „Autodesk“ svetainėje www.autodesk.com.

„Autodesk Revit 2013” naujovės

Pagrindinė naujovė – įsigyjant rinkinį „Building Design Suite“ gaunami visi „Revit“ šeimos produktai viename komplekte. Taip pat, kaip ir kituose „Autodesk“ produktuose, įdiegtos „Autodesk 360” paslaugos debesyse: „Revit“ naudotojams aktualios funkcijos „Render in Cloud“, „Render Gallery“, „Autodesk Green Building Studion“. Kitos „Autodesk Revit 2013“ naujovės:

•   Konstrukcijų modeliavimo patobulinimai: patobulintos laiptų ir turėklų modeliavimo galimybės, įdiegti gelžbetonio konstrukcijų modeliavimo patobulinimai.

•   Dvigubas pelės vidurinio klavišo paspaudimas automatiškai pateikia aktyvų modelio vaizdą per visą ekraną (Zoom to Fit)

•   Linijinių matmenų grandinių suskaidymas

•   Patobulintos konstrukcinio modelio analizės galimybės debesyse

•   Projektų naršyklės paieška

•   Šablono peržiūros patobulinimai

•   Vamzdynų kilpų modeliavimo galimybės

•   Pagerintos medžiagų fizinės savybės pastato energetinių poreikių analizei atlikti

„AutoCAD“ programų šeimos 2013 versijos

Naujosios versijos naudojimas padeda pagerinti projektavimo procesus, pateikti dokumentaciją ir leidžia tiesiogiai prisijungti prie debesų. „AutoCAD 2013” šeimos produktuose, įskaitant ir „AutoCAD LT 2013”, įdiegta galimybė pasijungti prie „AutoCAD WS“ ir kitų debesijos paslaugų, kas žymiai padidina projektavimo proceso efektyvumą.

Visi „AutoCAD 2013” šeimos produktai papildyti galingais naujais trimačio projektavimo įrankiais. Architektams, inžinieriams ir kitiems specialistams šie įrankiai leidžia geriau įvertinti projektines idėjas, greičiau paruošti dokumentaciją ir prisijungti prie darbo eigos bet kurioje jos stadijoje. „AutoCAD 2013” suteikia naudotojui papildomų galimybių pritaikyti PĮ pagal konkrečius projektuotojo reikalavimus, taip pagreitinant projektavimo procesus nuo koncepcijos iki realizacijos.

Naujos „AutoCAD LT 2013“ galimybės

Braižymo ir detalizavimo programa „AutoCAD LT 2013” turi platų rinkinį funkcijų, skirtų aukštos kokybės 2D dokumentacijai ruošti. Iš visų programos galimybių, skirtų darbo efektyvumui ir patogumui padidinti, galima išskirti šias:

• Tiesioginis prisijungimas internetu prie paslaugų debesyse ir failų sinchronizavimas naudojant funkcijas „Open On Mobile“ ir „Collaborate Now“.

• Atnaujintas failų formatas leidžia pagerinti veiklos rezultatus.

• Pagerintos darbo su asocijuotais masyvais galimybės, įskaitant kontekstinę juostą.

• Komandinė eilutė su papildomomis galimybėmis ir daugybe nustatymo variantų. Ją galima pritvirtinti lango viršuje ar apačioje, taip pat nuimti ar patalpinti pasirinktoje darbo zonos vietoje. Programos naudotojas gali peržiūrėti komandų naudojimo istoriją, pakartoti ankstesnes komandas ir aktyvuoti komandų nustatymus, paspaudę ant jų komandinėje eilutėje.

Naujos „AutoCAD 2013“ galimybės

„AutoCAD 2013” turi naujus galingus instrumentus projektiniams duomenims suburti, prisijungti prie debesyse esančio serverio, pagerinti projektavimo procesus ir paruošti dokumentaciją. Dabar galima tiesiogiai dirbti su debesijos paslaugomis ir projektuoti būnant bet kur. „AutoCAD 2013” naudotojams tapo dar paprasčiau programą pritaikyti pagal savo poreikius, pasitelkiant į pagalbą programos plėtinius, atsisiųstus iš parduotuvės „Autodesk Exchange Apps“.

• Galingos funkcijos pagreitino dokumentacijos paruošimą ir visą darbą su projektu. Pvz., naudotojai gali importuoti 3D modelį į „AutoCAD‘ą“ ir iš karto sukuriami intelektualūs 2D vaizdai. Tokiu būdu iki minimumo sumažinamas pasikartojančių operacijų poreikis ir pagreitinamas darbo procesas.

• Patobulinta vartotojo sąsaja, apimanti komandinę eilutę, atvaizdavimo valdymo ir kitus instrumentus, tokius kaip „Cloud“ (debesų funkcijos), „Exchage“ (pasikeitimas duomenimis), leidžia programą prisitaikyti prie savo poreikių ir dirbti žymiai patogiau. Komandinėje eilutėje palaikomas istorijos režimas, galimybė automatiškai užbaigti komandą bei pasirinkti komandas naudojant pelę. Be to, „AutoCAD 2013“ naudotojams patogu tai, kad peržiūrėti pagalbos sistemą jie galės ne internete, o lokaliame kompiuteryje.

• Dėl suvienytų skirtingų „AutoCAD“ formatų modelių galima neribotas apsikeitimas duomenimis visoje projektavimo eigoje. Dabar naudotojai gali atidaryti ir išsaugoti failus debesyse. Galimybė atidaryti ir integruoti 3D modelius, sąveika per socialinius tinklus ir prieiga prie projekto per mobiliuosius prietaisus padeda dirbti efektyviau bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

• Pagrindinė brėžinių redagavimo naujovė - atsirado tiesioginis objektų savybių pakeitimas, todėl dabar visi objektų parametrų pakeitimai iš karto atvaizduojami ekrane dar prieš pilną komandos įvykdymą. Patobulintas darbas su sudėtingais masyvais leidžia lengviau atvaizduoti detales su dideliais dinaminių parametrų rinkiniais. Be to, „AutoCAD 2013“ programoje galima redaguoti iš karto kelių objektų brūkšniavimą. Išplėsta brūkšniavimo instrumentų panelė atsidaro automatiškai, pasirinkus bet kurį užbrūkšniuotą elementą. Su patobulinta „Offset“ komanda galima kontroliuoti poslinkių kryptį ir atstumą.

• Projektinių idėjų tyrimas 2D ir 3D formate, kontekstinis įrankis „PressPull“, kreivių išskyrimas paviršiuose ir integracija su „Autodesk Inventor Fusion“ – šie intuityvūs instrumentai padeda vizualizuoti savo idėjas ir suteikti joms formą.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X