KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 05, 2020 by Šaltinis: kompanija "Autodesk"

Atsižvelgdama į klientų poreikį, kompanija „Autodesk“ nuo 2020 lapkričio 2 d. suteikia teisę naudoti nebe 3, o net 5 ankstesnes programinės įrangos versijas.

Ši galimybė ypač aktuali tiems, kas dirba su ilgiau nei trejus metus įgyvendinamais projektais.

Dirbti pasirinktinai su naujausia ar viena iš 5 ankstesnių versijų gali klientai, kurie yra įsigiję programinės įrangos nuomą (Subsription) ar turi nuolatinę licenciją su galiojančiu palaikymo planu (Maintenance Plan). Taip pat ši išplėstinė akstesnių versijų galimybė bus suteikta ir tiems, kas iškeis seną tinklinę (multi-user) licenciją į vienos darbo vietos (single-user) programinės įrangos nuomą.

Norėdami dirbti su senesne versija, „Autodesk“ klientai savo „Autodesk Account“ paskyroje per „Autodesk Virtual Agent (AVA)“ langą gali pateikti užklausą atsisiųsti jiems reikiamą ankstesnę versiją, pvz. „AutoCAD 2016“, nes išplėtus versijų galimybes tampa prieinamos „AutoCAD“ 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016* versijos.

*Išplėstinė ankstesnių versijų prieiga netaikoma mokymo įstaigoms skirtoms licencijoms.

Svarbu:

Nors „Autodesk“ suteikia teisę naudoti 5 ankstesnes programinės įrangos versijas, „Autodesk“ techninis palaikymas, versijų atnaujinimai, klaidų taisymai bus teikiami tik 3 ankstesnėms versijoms.

Tai reiškia, kad iš galimų naudoti penkių, dvi pačios seniausios versijos yra nepalaikomos. Tad jei pasirinksite naudoti 2016 versiją, tačiau ji tinkamai nepasileis dėl „Windows“ atnaujinimo, naujos video kortos ar kitų kompiuterinės technikos parametrų, nesuderintų su sena „Autodesk“ versija, tagalbos iš „Autodesk“ pusės nesitikėkite. Tačiau galimybė naudoti daugiau ankstesnių versijų yra geras dalykas, jei reikia užbaigti seniai pradėtus projektus.

Susipažinti su oficialia „Autodesk“ informacija galite čia: https://customersuccess.autodesk.com/articles/expanding-previous-version-access-to-5-versions-back-for-all-customers


Jei turite klausimų dėl „Autodesk“ programinės įrangos pasirinkimo, įsigijimo ar naudojimo, susiekite su mumis el. p. info@agacad.lt ar tel. 8 5 2398111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X