KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kai tenka dirbti ne biure, o iš namų ar kitos nuotolinio darbo vietos, naudojamų licencijų legalumo klausimai vis tiek išlieka aktualūs. Norime priminti, kad „Autodesk“ licencijomis galima legaliai naudotis ir darbo, ir namų kompiuteryje.

„Autodesk“ kompanija suteikia galimybę įsidiegti programinę įrangą į namų / asmeninį kompiuterį, sklandžiam darbui ir mokymuisi iš namų užtikrinti.

Dirbant ar mokantis nuotoliniu būdu, legaliai naudotis „Autodesk“ programine įranga leidžia namų naudojimo teisė. Vienam naudotojui skirtus produktus (angl. single user), galima naudoti iš bet kurio kompiuterio ir jiems nereikia atskiros namų naudojimo (angl. home-use) licencijos. Tačiau su tinklinėmis licencijomis kiek sudėtingiau.

Produktams su kelių naudotojų prieiga (angl. multi-user access) ar klientams, turintiems tinklinės licencijos palaikymo planą (angl. maintenance plan), norint naudoti programinę įrangą namuose, reikia namų licencijos.

Norėdami naudoti programinę įrangą namuose, paprašykite licencijos

„Autodesk“ paskyros skiltyje „Produktai ir paslaugos“ (angl. Products and Services) rasite galimybę prašyti naudoti namų licenciją, atsižvelgiant į licencijos tipą:

  • Kelių vartotojų prieigos (angl. multi-user) ar tinklinės licencijos palaikymo plano (angl. maintenance plan) naudotojai gali pasiskolinti licenciją iš savo tinklinės licencijos serverio naudoti namų kompiuteryje arba paprašyti licencijos naudoti namuose. Prieigą prie namų licencijos gali suteikti tik paskyros administratorius.

  • Kaip minėta, produktams, turintiems prieigą vienam naudotojui (angl. single user), namų naudojimo (angl. home-use) licencijos nereikia. Įdiekite programinę įrangą į savo namų kompiuterį naudodami esamą serijos numerį ir prisijunkite naudodami „Autodesk“ paskyros naudotojo vardą ir slaptažodį.
    Jei diegiate ankstesnę versiją namuose, įsitikinkite, kad ją galima aktyvuoti: skaitykite produktų ankstesnių versijų palaikymo politiką.
    Svarbu: programinę įrangą vienu metu galima naudoti tik viename – darbo arba namų - kompiuteryje.

Namų naudojimo licencijos suteikiamos tam tikromis sąlygomis, jos galimos ne visiems produktams. Norėdami sužinoti, kurias programas galima legaliai naudoti namuose, apsilankykite oficialiame „Autodesk“ tinklapyje, kur rasite „Autodesk“ namų naudojimo teises ir tinkamų produktų sąrašą.

Jei reikia pagalbos aktyvuojant „Autodesk“ produktus, kreipkitės. „AGACAD“ konsultuoja savo klientus el. paštu pagalba@agacad.lt arba tel. 8 5 2398111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X