KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 15, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Pasirinkite BIM programinę įrangą ir gaukite dovanų!

Ribotą laiką, tik iki 2021 m. gruodžio 30 d., kiekvienas užsakantis ar pratęsiantis „Autodesk Revit“ nuomą įmonėje „AGACAD“ gauna dovanų - kasdienius įrankius, palengvinančius projektų ruošimą ir duomenų valdymą VISIEMS „Revit“ naudotojams.

Autodesk Revit 2022 akcija

Pasiūlymu gali pasinaudoti tie, kas atsinaujina arba įsigyja naują „Autodesk Revit“ ar „Autodesk AEC Collection“ prenumeratą. Akcijos metu kartu su „Revit“ programa nemokamai gausite „Revit“ plėtinius „AGACAD T4R Add-ons“ ir „AGACAD Smart Browser“.

Šie BIM produktai sutrumpina projektų ruošimo laiką dešimtis kartų. „AGACAD“ sukurtų efektyvaus darbo įrankių teikiama nauda jau įsitikino tūkstančiai „Revit“ priedų naudotojų iš įvairių pasaulio šalių: JAV, Norvegijos, Suomijos, Belgijos, Austrijos, Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos ir kt. „AGACAD“ kuriamais plėtiniais naudojasi net didžiausios pasaulyje projektavimo ir rangos įmonės: AECOM, ARUP, Grontmij, Ramboll, Stanley Group ir kt.

Daugiau galimybių „Revit“ naudotojams

Projektavimo specialistai nori kuo daugiau laiko skirti kūrybinėms idėjoms įgyvendinti, ir kuo mažiau – rankiniam darbui tvarkant projekto duomenis ar ruošiant darbo brėžinius. Atsižvelgiant į šį poreikį, „AGACAD“ sukūrė „Revit“ priedus, kurie padeda automatizuoti projektuotojų darbus ir sutaupo daug laiko, kurį galite skirti architektūros sprendinių tobulinimui ar naujų projektų kūrimui.

„T4R Add-ons“ – tai specifinių nedidelių „Revit“ priedų rinkinys, kuris žymiai palengvina ir pagreitina 3D modeliavimo ir dokumentacijos paruošimo darbus. Komplektą sudaro: Dynamic Legend, Quick Dimensions, RAS Manager, Smart Sheets, Smart Walls, Sort&Cope, ir Excel2R (vienas populiariausių „Revit“ priedų!).
„T4R Add-ons“ funkcionalumas jums padės:

   • importuoti duomenis iš „MS Excel“ į „Revit“;
   • automatiškai uždėti matmenis pasirinktiems projekto elementams, lengvai apjungti matmenis į jų grandines ir t.t.;
   • greitai grupuoti, rūšiuoti ir numeruoti „Revit“ elementus;
   • lengvai kurti ir tvarkyti projekto elementų legendas;
   • tiksliai nustatyti sienų, grindų, stogų, pamatų šilumos perdavimo koeficientą;
   • kurti ir tvarkyti darbo brėžinių lapus.

„T4R Add-ons“ komplektas labai išplečia „Revit“ galimybes ir palengvina darbą architektams, pastatų inžinieriams, konstruktoriams ir statytojams. Šie priedai automatizuoja ir eliminuoja vertės nekuriančius veiksmus, todėl leidžia modeliuoti lengviau ir greičiau paruošti projekto darbo brėžinius.

Lengvas „Revit“ šeimų bibliotekų valdymas

Kitas plėtinys, kurį „Revit“ prenumeratoriai gali gauti dovanų – išmanioji BIM turinio naršyklė „Smart Browser“.

Šeimų bibliotekų valdymas dažnai būna sudėtingas, ypač turint didelį projektą, kuriam sunku užtikrinti duomenų kokybę. „AGACAD“ sukūrė įrankius, kurie leidžia efektyviai ir patogiai valdyti „Revit“ šeimų biblioteką, visų joje esančių elementų kategorijas ir parametrus, taupant jūsų laiką, nervus ir energiją.

Šis BIM sprendimas leidžia lengvai ir greitai rasti, tvarkyti ir keisti šeimas „Revit“ projekte. Pasitelkiant integruotą šeimų organizavimo ir valdymo funkciją, taisyklėmis pagrįstą redagavimą ir patogų dinaminį medį, „Smart Browser“ suteikia geriausią būdą organizuoti ir valdyti visas „Revit“ šeimas.

Dovanos piniginė vertė:

Visa tai jums nieko nekainuos! Jei „Autodesk Revit“ licenciją užsakysite iki 2021 m. gruodžio 30 d., „Revit“ plėtinius gausite dovanų (1 metų trukmės licencijas). Tad kviečiame pasinaudoti galimybe įsigyti ne tik lyderiaujančią BIM programinę įrangą, bet ir efektyvaus darbo įrankius, kurie padės jums kasdien dirbti lengviau.


Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu info@agacad.lt, tel. +370 5 23 98 111 arba „Revit“ programinę įrangą

Akcija galioja visose Baltijos šalyse.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X