KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kompanija „Autodesk“ informuoja, kad nuo 2019 rugpjūčio 31 d. ji nebeteiks palaikymo senoms versijoms (2010 ir senesnėms).

Siekiant užtikrinti geriausias įmanomas palaikymo paslaugas, „Autodesk“ nusprendė oficialiai nutraukti pasenusių produktų aptarnavimą per ateinančius kelerius metus. Pirmasis palaikymo paslaugų stabdymo etapas pradedamas 2019 m. rugpjūčio 31 d. – tuomet bus nutrauktas palaikymas programų 2010 ir ankstesnėms versijoms. Tai reiškia, kad nuo 2019 08 31 „Autodesk“ nebetieks naujų aktyvacijos kodų senų licencijų naudotojams.

Apie šį pasikeitimą š. m. liepos 8 dieną buvo informuoti visi 2010 ir senesnių versijų licencijų turėtojai: kompanija „Autodesk“ jiems išsiuntė elektroninius laiškus, kurių esmė – rugpjūčio 31 d. nutraukiamas „Autodesk“ programų senų versijų palaikymas:

Tokių „Autodesk“ veiksmų pasekmė – 2010 ir senesnių licencijų turėtojai galės ir toliau naudoti įsidiegtas licencijas iki tol, kol neprireiks jų perinstaliuoti (nes po 2019 08 31 bus nutrauktas senų licencijų aktyvacijos kodų siuntimas). Kompanija „Autodesk“ tokius pasikeitimus motyvuoja siekiu suteikti klientams maksimalią aptarnavimo ir produktų kokybę, kurią užtikrina tik naujausios versijos programų naudojimas.

Norėdama padėti lengviau atsinaujinti produktus, kompanija „Autodesk“ į šiuo metu galiojančios akcijos sąlygas įtraukė galimybę labai senų licencijų turėtojams pigiau išsinuomoti naujausią versiją (anksčiau nuolaidos buvo taikomos tik nuo 2014 versijos, dabar – nuo 1998 versijos). Tad iki 2019 m. spalio 25 d. senų versijų naudotojai su 20% nuolaida gali iškeisti seną nuolatinę „Autodesk“ programos licenciją į naujausią jiems reikalingą nuomojamą programą.


Jei kyla klausimų dėl jūsų turimos programinės įrangos palaikymo ar norite sužinoti daugiau apie atsinaujinimo akcijos sąlygas, kreipkitės el. paštu info@aga-cad.lt arba tel. +370 523 98 111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X