KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Ši inžinerinio konsultavimo ir projektų valdymo įmonė prieš keletą metų pradėjo įgyvendinti perėjimo nuo 2D prie BIM strategiją ir tuo metu kreipėsi į įmonę AGACAD dėl mokymų ir konsultacijų, kaip visa tai kuo sėkmingiau įgyvendinti. Tinkamiausios įmonei programinės įrangos diegimas ir nuolatinės konsultacijos projektavimo metu paskatino BIM projektų skaičiaus augimą. Ne veltui AGACAD šūkis yra „Building BIM Together!” (Kuriame BIM kartu!).

Šiandien „Baltic Engineers“ yra ne tik inžinerinio projektavimo lyderė Lietuvoje, bet ir sėkmingai tarptautiniu mastu auganti kompanija.

Klientas:

UAB „Baltic Engineers“. 2001 m. įkurtos įmonės pagrindinė veikla vykdoma Lietuvoje ir Skandinavijoje, kur ji sėkmingai bendradarbiauja su Danijos įmonių grupe „Ramboll“ ir su Suomijos grupe „Poyry“.

Bendrovė teikia teritorijų planavimo, projektavimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas. Ir yra viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, sėkmingai įgyvendinusi BIM projektus.

Per pastaruosius 5 metus baigė daugiau nei 200 projektų statybų, pramonės, infrastruktūros ir aplinkos sektoriuose.

Verslo poreikiai:

Prieš keletą metų „Baltic Engineers“ priėmė strateginį sprendimą pereiti prie BIM. Kaip pagrindinė darbo platforma buvo pasirinkta labiausiai poreikius atitikusi BIM programinė įranga (PĮ) „Autodesk® Revit®“. Tačiau įmonei reikėjo pagalbos optimizuojant pasirinktą platformą, apmokant personalą išnaudoti visas PĮ galimybes ir plėtojant naujus efektyvius procesus.

Įmonei taip pat reikėjo nuolatinių eksperto lygio BIM konsultacijų , šiek tiek praplėsto Revit“ funkcionalumo, ir metodo, padedančio neatsilikti nuo technologinės pažangos naujovių.

Trumpai tariant, „Baltic Engineers“ reikėjo partnerio ir patarėjo, t. y. BIM ekspertų komandos, kuri padėtų įsisavinti naujus darbo principus. Ir jie pasirinko AGACAD dėl jos unikalios kompetencijos ir lankstaus požiūrio.

Sprendimas:

Pradžioje buvo pravesti intensyvūs „Revit“ kursai, kurie vyko ir „Baltic Engineers“ darbo vietose, ir nuotoliniu būdu. Be to, AGACAD konsultantai patarė „Baltic Engineers“, kaip optimizuoti ir efektyviai išnaudoti įmonės turimą BIM platformą, bei įdiegė BIM darbo metodiką, paremtą geriausia praktika, naudojama tarptautiniu mastu. Abiejų įmonių komandos glaudžiai bendradarbiavo.

„AGACAD buvo mūsų gidas pereinant prie BIM ir papildomas žinių (know-how) šaltinis,“ sako dr. Vygantas Žėkas, UAB „Baltic Engineers“ BIM vadovas. „Ši įmonė tapo mūsų bandomojo projekto partneriu, beveik tiesioginiu dalyviu, kuris padėjo mums atrasti ir įdiegti tinkamiausius sprendimus.“

Pastovus įmonių bendradarbiavimas vyksta nuolatos, nes atlikdama kitus projektus, „Baltic Engineers“ komanda ir toliau ieško pažangaus bei efektyvaus darbo galimybių, siekia modernizuoti darbo procesus iki skaitmeninio informacijos valdymo. Tikslas yra panaudoti įmonės BIM žinias (know-how) ir įrankius ne tik projektavimo paslaugoms, bet taip pat projektų statybos bei eksploatacijos etapams.

„Baltic Engineers“ specialistai reguliariai teiraujasi AGACAD patarimų sudėtingesniais konkrečių projektų klausimais, be to, teikia užklausas naujų „Revit“ įrankių kūrimui. „Žinome, kad AGACAD dirba lanksčiai ir programuoja BIM įrankius pagal užsakovų poreikius, todėl mes pasakome, ko mums reikia, ir pasikliaujame, kad jie galiausiai sukurs sprendimą,“ pažymi dr. V. Žėkas.

Rezultatai:

Šiandien „Baltic Engineers“ yra viena iš lyderiaujančių šiuolaikinių projektavimo dalyvių Lietuvos rinkoje, tuo pačiu žinoma ir kaip patikimas inžinerinio projektavimo bei projektų valdymo partneris Skandinavijoje. Įmonės atstovas teigia, kad bendradarbiavimas su AGACAD suteikia vertingo konkurencinio pranašumo.

„Jie padėjo mums greitai įgauti pagreitį ir pajusti BIM naudą jau pirmais bendradarbiavimo metais,“ sako dr. V. Žėkas. „Per tą patį terminą mes galime sukurti daugiau ir kokybiškiau, suteikdami šiuolaikiškas projektavimo paslaugas. BIM projektai leidžia geriau įtikti vis reiklesniems užsakovams, kurie nori matyti išsamų projekto vaizdą, gauti tikslesnius inžinerinius sprendimus ir kiekių skaičiavimus.“

Įmonių bendradarbiavimą atspindi AGACAD šūkis „Building BIM Together!” (Kuriame BIM kartu!). Jis įkūnija AGACAD veiklos tikslą – padėti kiekvienam statybos pramonės dalyviui pagreitinti statinio informacijos modeliavimą remiantis pažangiausių BIM specialistų įžvalgomis ir patirtimi.

„Pasidalindami su AGACAD savo poreikiais, mes prisidedame prie naujų BIM sprendimų ir darbo metodų kūrimo. Bendradarbiavimas tarp tų, kurie puikiai žino rinkos poreikius, ir tų, kurie žino BIM programinę įrangą nuo A iki Z, suteikia abiem šalims galimybę augti, tobulėti ir teikia abipusę naudą,“ paaiškino dr. V. Žėkas.

AGACAD, savo ruožtu, rekomenduoja UAB Baltic Engineers“ kaip BIM projektų ruošimo ir valdymo ekspertus. Tai yra inžinerijos profesionalai, kurių darbo kokybe galite pasikliauti. Įmonės specialistai puikiai išmano JK, Skandinavijos ir kitų Europos Sąjungos šalių BIM standartus bei metodikas, tad yra pasirengę atlikti itin kokybiškas BIM projektų ruošimo ir valdymo paslaugas užsakovams ir projektų partneriams iš įvairių ES šalių.

Dėl bendradarbiavimo prie kompleksinių projektų, kreipkitės į „Baltic Engineers“ el. paštu info@balticengineers.com arba skambinkite +370 5 2334112.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X