KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

„BIMLINK“ – tai architektams, inžinieriams, konstruktoriams, NT vystytojams, NT valdytojams skirta konferencija apie statinių informacinio modeliavimo (BIM) galimybes Lietuvoje. Jau antrą kartą joje susirinks daugiau nei 250 praktikuojančių BIM ekspertų, projektuotojų ir NT valdytojų. 24 konferencijos pranešėjai ir diskusijų dalyviai dalinsis savo patirtimi, įžvalgomis, efektyvaus projektų rengimo ir NT valdymo veiksmų planais.

Dažniausiai Lietuvoje pranešimus apie BIM skaito užsienio lektoriai, kurių patirtį ne visada įmanoma pritaikyti vietos rinkoje. Konferencijos „BIMLINK“ išskirtinumas – visi renginio pranešėjai yra lietuviai, puikiai išmanantys Lietuvos rinkos specifiką.

Konferencija „BIMLINK“ gilinsis į projektuotojų ir NT valdytojų poreikius

2-oji BIM lyderystės konferencija „BIMLINK 2018“ - tai NT vystytojams, NT valdytojams ir pastatų projektuotojams skirta konferencija, kurioje bus dalinamasi Lietuvoje praktikuojančių skaitmeninės statybos ekspertų patirtimi, įžvalgomis, efektyvaus projektų rengimo ir NT valdymo būdais.

Šių metų konferencijos pagrindinė tema - „Kodas - 7D. Apie tai, kas svarbu projektuotojams, užsakovams ir NT valdytojams“. Ja siekiama atkreipti dėmesį į pastatų valdymo efektyvumą, kurį galima padidinti tinkamai ruošiant naujų ar modernizuojamų pastatų projektus.

Konferencijos dalyvių laukia:

  • teorinis žinių gilinimas – 14 pranešimų ir 2 diskusijos;
  • Lietuvoje praktikuojančių BIM ekspertų patirtys, įžvalgos, realių atvejų analizės ir konsultacijos - efektyvaus projektų rengimo ir NT valdymo veiksmų planai;
  • rinkos bendraminčiai ir pranešėjai ekspertai.Įdomūs ir naudingi pranešimai

Šių metų konferencijoje „BIMLINK“ pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus net 24 statybos, projektavimo, NT vystymo, BIM ir BREEAM metodikų ekspertai.

Jokūbas Vaišvila, energinio efektyvumo specialistas, ŠVOK inžinierius, UAB „Nagenus“ projekto vadovas ir BIM konsultantas renginio dalyviams pasakos apie BIM projektų „šalutinį“ produktą - pridėtinę vertę. Kokia ji? Kokiais aspektais pasireiškia ir kaip ją išnaudoti?

Kaip pasiruošti BIM projektui, kad jo įgyvendinimas būtų sėkmingas? Šią tikrai svarbią temą aptars Donatas Aksomitas, VšĮ „Skaitmeninė statyba“ klasifikatoriaus struktūros ir kodavimo sistemos darbo grupės vadovas. Jo pranešime bus kalbama ne tik apie namų darbus užsakovui ir projektuotojui, bet ir apie kitus svarbius niuansus, kurie slepiasi po BEP, AIR, OIR, EIR raidėmis.

Daugelis jau pastebėjo, kad informacijos vartojimo įpročiai stipriai keičiasi. Tad kas laukia statybų sektoriaus artimoje ir kiek tolimesnėje ateityje, po metų kitų? Statinių skaitmenizavimas – ar jau? Kodėl? Į šį klausimą atsakymų ieškos dr. Vygantas Žėkas, AB “Lietuvos geležinkeliai” Projektų valdymo departamento Projektų įgyvendinimo skyriaus vadovas, turintis ilgametę įvairių BIM projektų valdymo patirtį.

Savo įžvalgomis ir patirtimi konferencijoje dalinsis dar daugiau pranešėjų ir diskusijų dalyvių:

  • Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas;
  • Lietuvos nekilnojamojo turto asociacijos direktorius Mindaugas Statulevičius;
  • architektai, BIM koordinatoriai, VGTU ir KTU dėstytojai ir kt.

BIM lyderystės konferencija „BIMLINK 2018“ vyks jau šį trečiadienį, gruodžio 12 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, Vilniuje.


Specialus pasiūlymas konferencijos partnerių - asociacijų - nariams

Visi konferencijos partnerių nariai turi galimybę įsigyti bilietus su 20% nuolaida. Dėl nuolaidos kodų kreipkitės į savo asociaciją arba el. p. info@bimlink.lt.

Išsami programa ir registracija: www.bimlink.lt.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X