KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
July 03, 2018 by AGA CAD, UAB

Š. m. birželio 25-28 dienomis Lietuvoje lankėsi Baltarusijos nacionalinio technikos universiteto, kitų valstybinių institucijų ir statybinių organizacijų atstovai. Gausi virš 20 žmonių delegacija domėjosi statybos projektų valdymo ir BIM metodologijos bei technologijų taikymo Lietuvoje patirtimi.

Svečiai iš Baltarusijos dalyvavo susitikimuose Vilniaus Gedimino technikos universitete, lankėsi BIM metodus taikančiose statybos organizacijose ir BIM technologijų įmonėse. Domėdamasi BIM produktų kūrimo ir taikymo galimybėmis, Baltarusijos delegacija buvo užsukusi ir į „AGACAD“ ofisą.

Šis apsilankymas – tarsi atsakomasis vizitas į prieš mėnesį, š. m. gegužės 23-24 dienomis Minske vykusią tarptautinę mokslinę ir praktinę konferenciją „BIM technologijos. Statybos kainų nustatymo metodika ir principai. Inovatyvios technologijos statyboje ir jų diegimas“. Dviejų dienų renginyje praktine BIM patirtimi dalijosi pranešėjai iš įvairių Europos šalių, taip pat ir Lietuvos atstovai.

Kadangi BIM Baltarusijoje dar tik pradedamas taikyti, dalyvauti konferencijoje buvo kviečiami pranešėjai iš daugiau BIM taikymo patirties turinčių šalių: Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Italijos, Lietuvos ir kt. Tarp pakviestų svečių buvo ir UAB „AGA CAD“ vadovas Donatas Aksomitas, konferencijoje dalijęsis patirtimi apie BIM duomenų valdymą.

Baltarusija pasiryžusi jau po kelių metų taikyti reikalavimą visuomeninius projektus ruošti naudojant BIM technologijas. Baltarusijos Statybos kainų nustatymo mokslo ir technikos centro direktorius dr. Genadijus Pursas konferencijos atidarymo kalboje pabrėžė: „Nuo 2022 m. visi statybos darbai, finansuojami iš valstybės biudžeto, bus įgyvendinami naudojant BIM technologijas. Singapūras, JAV ir Europos sąjungos šalys jau keletą metų naudojasi BIM sprendimais. Mes turime kuo greičiau panaikinti atotrūkį.“

Tad siekdami padidinti BIM žinių bagažą Baltarusijos atstovai vizito Lietuvoje metu domėjosi BIM diegimo metodais, rezultatais ir aktualijomis Lietuvoje. „AGACAD“ atstovai, dalindamiesi patirtimi, prisideda prie BIM progreso skatinimo ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse valstybėse.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X