KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 01, 2016 by

Siekdama skatinti Lietuvos projektuotojus taikyti pažangius projektavimo sprendimus, Lietuvos projektavimo įmonių asociacija kartu su Vyriausybe, Aplinkos ir Susisiekimo ministerijomis steigia apdovanojimą „Geriausias projektas 2015“.

Įmonė „AGA CAD“, būdama inovacijų diegimo šalininke, taip pat prisideda prie šios iniciatyvos ir kviečia projektavimo įmones sudalyvauti konkurse „Geriausias projektas 2015“. Apdovanojimai už geriausius praėjusių metų projektus bus skiriami 5 kategorijose:

   • gyvenamieji pastatai;
   • negyvenamieji pastatai;
   • susisiekimo komunikacijos;
   • hidrotechnikos, sporto paskirties inžineriniai statiniai ir kiti statiniai;
   • teritorijų planavimas.

Projektavimo įmonės teikti paraiškas konkursui gali iki š. m. birželio 6 dienos. Pagal apdovanojimų nuostatus, projektai privalo būti įgyvendinti 2015 metais. Projektus vertins ir apdovanojimus skirs speciali vertinimo komisija.

Konkurse gali dalyvauti visos įmonės, teikiančios projektavimo paslaugas, tačiau daugiau galimybių laimėti turi tos, kurios savo veikloje jau taiko pastatų informaciniam modeliavimui (BIM) skirtą programinę įrangą. Tarp svarbiausių šio konkurso kriterijų - architektūrinių ir projektinių sprendimų kokybės, projekto inovatyvumo ir ekonominės vertės, – įtrauktas ir BIM programinės įrangos panaudojimas.

Visą kvietimą teikti paraiškas ir konkurso paraiškos formą rasite adresu
http://www.lacc.lt/lt/naujienos/apdovanojimai-geriausias-projektas-2015.

Parengta pagal Lietuvos projektavimo įmonių asociacijos informaciją

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X