Kompanija „Autodesk“ praneša, kad ką tik išleido atnaujintą konstrukcinių elementų biblioteką Revit Structure 2009 naudotojams. Biblioteką galima rasti „Autodesk“ Prenumeratos centre. Šis priedas sukurtas atsižvelgiant į mažų ir vidutinių įmonių tyrimų rezultatus bei klientų atsiliepimus.

Kompanija „Autodesk“ praneša, kad ką tik išleido atnaujintą konstrukcinių elementų biblioteką Revit Structure 2009 naudotojams. Biblioteką galima rasti „Autodesk“ Prenumeratos centre. Šis priedas sukurtas atsižvelgiant į mažų ir vidutinių įmonių tyrimų rezultatus bei klientų atsiliepimus.

Galima išskirti tokias „Revit Structure“ konstrukcinių elementų bibliotekos naujoves:

  1. priedo (Extension) naujoves;
  2. naujausioje bibliotekoje esantį papildomą metrinių konstrukcinių elementų sąrašą, įskaitant tipų katalogus (.txt formatu);
  3. pateikiamas visiškai parametrizuotas konstrukcinių kolonų, sijų, detalių komponentų ir kt. šeimas (.rfa formatu).

Atnaujinta biblioteka pritaikyta šioms šalims: Vokietija, Belgija, Olandija, Danija, Didžioji Britanija, Kanada, Italija, Kinija, Rusija ir Indija. Detalesnė informacija apie atnaujinimus pateikiama dokumente „Countrification Content List - 20090206.xlsx".

Visas aukščiau paminėtas priedas bus įtrauktas į būsimą „Revit Structure 2010“ versiją. Jau esamų programos versijų naudotojai atnaujintą biblioteką „Subscription Structural Library for Revit Structure 2009” gali rasti adresu: http://subscription.autodesk.com.

Taigi kompanija „Autodesk“ patobulino darbą su „Revit Structure“ papildydama bibliotekas. Nors šį priedą atsisiųsti ir įsidiegti užtrunka šiek tiek laiko, tačiau tai daryti tikrai verta. Pavyzdžiui man, anksčiau dirbant su „Revit Structure“, pilnesnės skerspjūvių bibliotekos tikrai trūko. Beje, gamintojas žada ir toliau pildyti elementų biblioteką ir šių metų bėgyje ją pateikti Prenumeratos Centre. Taigi gero darbo prenumeratoriams :)

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X