KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
September 28, 2011 by Šaltinis: kompanija "Autodesk"
Nuo šiol „Autodesk“ prenumerata dar naudingesnė! Dabar kiekvienai prenumeruojamai licencijai suteikiami 3 GB serverio atminties „Autodesk Cloud“ saugykloje bei išskirtinis priėjimas prie specialių paslaugų „debesyse“.
 

Nuo šiol „Autodesk“ prenumerata (Autodesk Subscription) dar naudingesnė! Prenumeratoriams suteikiama „Autodesk Cloud“ paslauga leidžia dirbti žymiai pažangiau: didina projektuotojų mobilumą, gerina bendradarbiavimą ir leidžia pasiekti geriausią projekto sprendimą.

Kartu su atnaujinimais į naujausią PĮ versiją, tiesioginiu (online) techniniu palaikymu ir lanksčiomis licencijavimo (namų licencija ir kt.)  teisėmis dabar „Autodesk“ prenumerata kiekvienai prenumeruojamai licencijai suteikia 3 GB serverio atminties „Autodesk Cloud“ saugykloje bei išskirtinį priėjimą prie specialių paslaugų.

Priklausomai nuo prenumeruojamoms programos ar komplekto (Suite), projektuotojai „debesyse“ gali pasirinkti darbo našumą didinančias paslaugas, tokias kaip vizualizacija (rendering), energijos analizė, projektavimo optimizavimas ir sklandus bendradarbiavimas.

„Autodesk Cloud“ nauda visiems prenumeratoriams

Dalijimasis

Dalinkis projekto failais net su tais, kurie neturi projektavimo programų.

Peržiūra

Žiūrėk ir vertink DWF failus internete ar mobiliajame įrenginyje.

DWG redagavimas

Redaguok DWG failus internete ar mobiliajame įrenginyje. Tuo pačiu metu vieną failą gali redaguoti keli naudotojai.

Saugojimas

Saugok savo failus „debesyse“ ir pasiek juos bet kada bei bet kur. Kiekvienai prenumeruojamai licencijai suteikiami 3 GB serverio atminties „Autodesk Cloud“ saugykloje.

Vizualizavimas „debesyse”

Taupyk savo kompiuterio resursus, naudok pažangius vizualizavimo įrankius ir išvenk investicijų į specializuotą vizualizavimo įrangą.

Energijos analizė „debesyse“

Greitai įvertink energijos sunaudojimo poreikį ir sąnaudas dar ankstyvose projektavimo stadijose.

Daugiau informacijos apie „Autodesk Cloud“ paslaugas prenumeratoriams

rasite adresu www.autodesk.com/cloud.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Autodesk“ prenumeratą, jos užsakymo ar pratęsimo galimybes, kreipkitės į UAB „AGA CAD“ tel. (8 5) 23 98 111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X