KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Kompanija „Autodesk“ išleido nemokamą „Design Review“ versiją mobiliesiems telefonams ir kitiems mobiliesiems įrenginiams su „Android“ operacine sistema. Ši programa pagreitina projekto įvertinimo procesą, leisdama būnant bet kur peržiūrėti projekto dokumentus ir raudonai pažymėti korekcijas.

Kompanija „Autodesk“ išleido nemokamą Design Review versiją mobiliesiems telefonams su „Android“ operacine sistema. Ši programa pagreitina projekto įvertinimo procesą, leisdama būnant bet kur peržiūrėti projekto dokumentus ir raudonai pažymėti pakeitimus.

„Autodesk® Design Review“ mobilioji programa leidžia peržiūrėti „Autodesk“ programine įranga sukurtus 2D ir 3D projektus tiesiai mobiliajame telefone ar planšetiniame įrenginyje. Projektuotojui labai patogu, kad nebereikia nešiotis didelio formato popierinių dokumentų, o brėžinius peržiūrėti ir pažymėti juose korekcijas galima būnant konkrečioje vietoje. Tereikia tik mobiliosios įrangos, į ją instaliuotos „Design Review“ programos ir interneto ryšio.

„Design Review“ funkcijos:

Žiūrėti

•  Programa atidaro ir leidžia peržiūrėti 2D ir 3D DWF failus, patalpintus debesyse, jūsų „Autodesk Cloud“ documentų sąskaitoje.

•  „Multi-touch“ technologija leidžia sukioti brėžinius, vaizdus priartinti / nutolinti ar pereiti į panoraminį vaizdą.

•  Mobiliesiems telefonams skirta versija leidžia peržiūrėti projekto metaduomenis ir techninių brėžinių elementų detales.

Žymėti

•  Programa leidžia pranešti korekcijas naudojant paprastus žymėjimo įrankius.

•  Naudojant gerai žinomus įrankius galima įterpti tekstą ar komentarus.

Nemokamą „Design Review“ versiją mobiliesiems telefonams galite atsisiųsti adresu https://market.android.com/details?id=com.autodesk.ADRViewer

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X