UAB „AGA CAD“ šiais metais švenčia savo veiklos 20 metų jubiliejų. Ta proga visiems, perkantiems „Autodesk“ programas kartu su mokymo kursais, dovanojame planšetinį kompiuterį „Apple iPad“ – pažangiems projektuotojams naudingą darbo įrankį.
Sąrašas programų, kurias perkant iškart su mokymo kursais dovanojamas „iPad“:
 

UAB „AGA CAD“ šiais metais švenčia savo veiklos 20 metų jubiliejų. Ta proga visiems, perkantiems „Autodesk“ programas kartu su mokymo kursais, dovanojame planšetinį kompiuterį „Apple iPad“ – pažangiems projektuotojams naudingą darbo įrankį.

Nešiojamas elektroninis įrenginys „iPad“ su jutikliniu ekranu – tai puikia navigacija pasižymintis nešiojamasis kompiuteris ir elektroninis skaitytuvas viename, tačiau „iPad“ yra žymiai plonesnis, lengvesnis ir patogesnis nei dauguma nešiojamųjų kompiuterių, o jo baterija laiko iki 10 intensyvaus darbo valandų.

Sąrašas  programų,  kurias  perkant  iškart  su  tos  PĮ  mokymo  kursais

dovanojamas  projektuotojams  pritaikytas  „iPad“:

  • „AutoCAD 2012“
  • „AutoCAD Architecture 2012“
  • „AutoCAD Civil 3D 2012“
  • „Autodesk Inventor“ šeimos programos („AutoCAD Inventor Professional Suite 2012“ ir kt., išskyrus „AutoCAD Inventor LT“)
  • „Autodesk Revit“ šeimos programos („Autodesk Revit Architecture 2012“, „Autodesk Revit Structure 2012“, Autodesk Revit MEP 2012“, „AutoCAD Revit Architecture Suite 2012“ ir kt.)
  • „Autodesk 3ds Max Design 2012“
  • „Autodesk 3ds Max 2012“

„iPad“ nauda projektuotojams

Nors pagrindinė „iPad“ paskirtis - naršyti internete, dalintis nuotraukomis, skaityti elektronines knygas ir žiūrėti filmus, jis naudingas ir projektuotojams. Šiame kompiuteryje įdiegus specialias projektuotojams skirtas programas galima eskizuoti, peržiūrėti BIM ir CAD projektus ir juos koreguoti.

„AutoCAD“ naudotojai „iPad“ kompiuteryje gali peržiūrėti savo projektus ir įnešti korekcijas būdami bet kur: statybos aištelėje ar užsakovo ofise. Su specialia peržiūros programa galima peržiūrėti ir BIM duomenis (projektų, sukurtų su „Revit“, „Rhino“ ar kitomis BIM platformos programomis).

Daugiau informacijos apie akcijos sąlygas

ir šį Jums naudingą pasiūlymą suteiksime tel. (8 5) 23 98 111 arba el.paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X