KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 08, 2021 by Šaltinis: AGA CAD

Š. m. vasario 11 d. visus surenkamojo gelžbetonio pastatų ir jų konstrukcijų projektuotojus kviečiame dalyvauti 45 min. trukmės internetiniame seminare, kuriame statinių konstrukcijų inžinierius ir sertifikuotas „Revit“ profesionalas demonstruos, kaip automatiškai įterpti įvairias jungiamąsias detales į gelžbetinio elementus „Revit“ modelyje.


Jei norite negaišti laiko įterpiant daugybę g/b plokščių, kolonų, kitų g/b elementų sandūrų detalių (inkaruojančių / jungiamųjų plieno strypų, kaiščių, sujungimo kilpų, įdėklų ir kitų detalių), įdėkite jas automatiškai pasitelkdami „Revit“ plėtinio „Precast Concrete“ įrankius. Šis BIM sprendimas padeda taupyti laiką, kad kuriant BIM projektus būtų projektuojama kuo efektyviau.

Vebinaras skirtas pastatų konstruktoriams, projektuotojams ir braižytojams, BIM modelių kūrėjams, statinių elementų inžinieriams ir gamybos technologams, dirbantiems su „Autodesk Revit“.

Taip pat kviečiame dalyvauti ir „AutoCAD“ naudotojus, kurie svarsto apie perėjimą nuo CAD prie BIM – prisijunkite pažiūrėti, kokio darbo efektyvumo galima tikėtis dirbant pažangiausiais darbo metodais.

45 min. trukmės nemokamo vebinaro temos:

  • tinkamas „Revit“ šeimų kūrimas;
  • specialūs parametrai, kuriuos galima naudoti;
  • g/b sienų jungčių konfigūracijų nustatymas;
  • įdėtinių detalių šeimų išdėstymas pagal skirtingas sąlygas;
  • įdėtinių detalių paskirstymas pagal svorio centrą;
  • pavyzdinis „Revit“ projektas ir kaip juo naudotis.

Pamatysite, kaip su „Revit“ naudotojams skirtais produktyvaus darbo įrankiais galima greitai kurti gelžbetonio sijas, sienų ir perdangų plokštes su visomis reikalingomis g/b elementų tvirtinimo detalėmis ir papildoma armatūra jungiamųjų detalių įdėjimo vietose. Taip pat pamatysite, kaip automatiškai sugeneruoti tikslius brėžinius gamybai.

Seminaras vyks ANGLŲ kalba. Bus dvi sesijos – 11 ir 18 val., tad pasirinkite jums tinkamesnį laiką ir dalyvaukite. Praplėskite žinias apie efektyvesnį darbą.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X