KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 08, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Nors BIM technologijos pakeitė projektuotojų darbo eigą, vienas dalykas nepakito. Galutinis projekto rezultatas išliko toks pats - 2D dokumentacija ir darbo brėžiniai. Tam, kad vyktų gamybos ir statybos procesai, pastatų projektuotojai ir gamintojai turi parengti daugybę dokumentų ir darbo brėžinių - planų, pjūvių, fasadų, krūvas žiniaraščių ir kitų tikslių projekto duomenų.

Tačiau dokumentacijos rengimo darbai imlūs laikui, ypač dirbant su dideliais projektais. Kuriant planus, pjūvius, kitus darbo brėžinius ir dokumentus, atliekama daug pasikartojančių veiksmų. Rankiniu būdu vienas po kito kuriami ne tik vaizdai, bet ir anotacijos, įskaitant matmenis, žymėjimus ir naujausius išorinius duomenis.

Siekiant palengvinti ir paspartinti projektuotojų darbą, padėti išvengti klaidų ir užtikrinti sklandžią projekto rengimo eigą, įmonė „AGACAD“ sukūrė naują produktą „Smart Documentation“ - tai papildomų įrankių rinkinys, skirtas „Autodesk Revit“ naudotojams, norintiems greitai ir tiksliai kurti projekto techninę dokumentaciją.

Plėtinys labai praplečia „Revit“ funkcionalumą ir palengvina darbą projektuotojams, kurie dirba įvairių sričių projektavimo ar pastatų elementų gamybos įmonėse.

Birželio 16 d. vyks nemokamas 45 minučių trukmės internetinis seminaras, kuriame pamatysite, kaip „Smart Documentation“ padeda „Revit“ naudotojams kurti įvairius techninius brėžinius (architektūrinius, konstrukcinius, inžinerinius) ir parengti techninių duomenų apžvalgą, įskaitant legendas su elementų vaizdais, surenkamųjų betono plokščių, medinių ar metalinių karkaso elementų darbo brėžinius.

Kviečiame prisijungti!

Šiame internetiniame seminare pamatysite, kaip:

  • greitai sukurti kelis 2D vaizdus iš 3D vaizde pažymėtos zonos;
  • lengvai valdyti daugybės surenkamųjų konstrukcijų darbo brėžinius;
  • taikyti skirtingus matmenų išdėstymus pasirinktiems elementams, planams, pjūviams ir fasadams;
  • greitai kurti ir atnaujinti daugybę lapų ir juose lengvai valdyti vaizdų išdėstymą;
  • automatiškai rūšiuoti, numeruoti ir žymėti „Revit“ elementus bei generuoti jiems unikalius QR / brūkšninius kodus;
  • kurti legendas ir brėžinių vaizdus su tam tikrais duomenimis ir susieti „Excel“ skaičiuokles su „Revit“ failu.

Internetinis seminaras skirtas:

Architektams, pastato inžinerinių sistemų projektuotojams, konstruktoriams, surenkamųjų pastatų elementų gamintojams ir visiems statybos pramonės atstovams, atsakingiems už brėžinius ir projekto dokumentacijos paruošimą.

Ką sužinosite:

Pamatysite išmanesnį ir greitesnį darbo brėžinių kūrimo būdą: sužinosite, kaip kurti darbo brėžinių šablonus, kad visi vaizdai būtų išdėstyti ta pačia tvarka; kaip automatiškai pridėti reikiamus matmenis, pastabas ir žymas; automatiškai kurti ir koreguoti kelių sąrankų brėžinius vienu metu.

Kada:
2022 m. birželio 16 d., ketvirtadienį.
Vyks dvi to paties webinaro sesijos, tad pasirinkite jums patogesnį laiką - 12:00 arba 19:00 val.

Renginio kalba:
ANGLŲ

Sužinoti daugiau ir REGISTRUOTIS >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X