KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
March 31, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

„Autodesk® Revit®“ šeimų priežiūra atima daug laiko, ypač kai tai atliekama didelėse bibliotekose ir projektuose. Dar daugiau laiko sugaištama, kai projektą reikia papildyti informacija, gauta iš kokio nors išorinio failo, pavyzdžiui, „Excel“.


Kaip greičiau koreguoti ir valdyti „Revit“ šeimas ir projektus

Greičiau atlikti pilną šeimų kontrolę ir taupyti laiką modifikuojant „Revit“ elementus galima pasitelkus papildomus darbo našumo įrankius. BIM vadovams, architektams ir inžinieriams skirtas „AGACAD“ BIM sprendimas „Smart Browser“ ne tik paspartina „Revit“ elementų redagavimą, bet ir gali eksportuoti / importuoti duomenis iš „Excel“ į „Revit“ šeimas. Visus reikalingus duomenis galima greitai įkelti į elementus, esančius ir bibliotekose, ir projektuose. Esant poreikiui, juos galima valdyti per „Excel“.

Be to, su „Smart Browser“ galima visus „Revit“ elementus išvalyti ir išsaugoti kuo mažesnio dydžio, taip užtikrinant didesnį darbų greitį.

Su naujausia „Smart Browser“ versija dirbti labai paprasta. Norint įtraukti reikiamą informaciją, nereikia atidaryti kiekvienos šeimos, nereikia kopijuoti informacijos eilutė po eilutės ir įklijuoti jos į parametrus. Visus reikalingus duomenis tiesiog importuokite iš „Excel“, ir jūsų visa biblioteka bus atnaujinta automatiškai. Greitesnio būdo tiesiog nėra.

Balandžio 14 d. vyks 30 min. trukmės internetinis seminaras, kuriame pamatysite:

  • kaip eksportuoti duomenis iš „Revit“ šeimų į „Excel“ failą;
  • kaip duomenis iš „Excel“ įkelti tiesiai į „Revit“ šeimas;
  • kaip visiškai išvalyti aplankuose laikomas, o taip pat ir projekte jau esančias šeimas.

Po renginio žinosite, kaip greitai ir lengvai modifikuoti „Revit“ elementus.

Kam skirtas nemokamas webinaras

Visiems „Revit“ naudotojams, norintiems žymiai sutrumpinti šeimų modifikavimo laiką ir lengvai sumažinti „Revit“ elementų, o tuo pačiu ir „Revit“ projektų dydį:

  • BIM vadovams;
  • gamintojams, kuriantiems savo produktų „Revit“ šeimas;
  • visiems architektams, pastatų konstruktoriams ir MEP inžinieriams, kuriems reikia kontroliuoti „Revit“ projektų elementus.

Sprendimas

„AGACAD“ sukurtas „Revit“ plėtinys „Smart Browser“ – seniausias ir vienas populiariausių BIM sprendimų, padedantis projektuotojams ir BIM vadovams greitai naršyti „Revit“ šeimų bibliotekose, lengvai valdyti „Revit“ elementų parametrus ir taupyti laiką kontroliuojant projekto kokybę. Iš modulių sudarytą plėtinį galima efektyviai naudoti bet kokio dydžio įmonėse.


Renginio data ir laikas:
balandžio 14 d., ketvirtadienį, 11 arba 18 val.


SKAITYKITE DAUGIAU IR REGISTRUOKITĖS >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X