KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.

Prancūzijoje registruota įmonių grupė „Arkance“, priklausanti tarptautinei korporacijai „Groupe Monnoyeur“, už neskelbiamą sumą įsigijo 100 proc. UAB „SBS Group“ akcijų. Įsigijimas įvyko per UAB „AGA CAD“, kurią „Arkance“ įsigijo prieš dvejus metus. Lietuvos įmonės, kartu buriančios stiprias statybai skirtų IT produktų kūrėjų komandas, nuo šiol bus vienu iš grupės produktų kūrimo ir vystymo centrų.

„Ši sandoris yra dalis tarptautinės „Arkance“ grupės strategijos kurti stiprų IT produktų vystymo centrą Lietuvoje. Įsigijimo motyvas - greitesnis statybai skirtų produktų specifiką išmanančių programuotojų komandos augimas. Be to, kadangi „SBS“ produktai puikiai papildo mūsų sprendimus statinio informaciniam modeliavimui (angl. building information modeling, BIM), jie bus sparčiau įvedami į tarptautinę rinką platinant per greitai augantį „Arkance Systems“ pardavimo tinklą,“ – sako „AGA CAD“ vykdomasis direktorius Donatas Aksomitas.

Anot jo, nuo 2007 m. veikianti įmonė „SBS Group“ išvystė eilę labai vertingų programinės įrangos produktų, skirtų statybos projektams valdyti ir automatizuoti, ištekliams valdyti, statybos gaminių kiekiams skaičiuoti ir sąmatoms sudaryti. Lietuvoje „SBS“ programinę įrangą yra įdiegusios įmonės „MITNIJA“, „Orlen“, „Turto bankas“, „Fegda“ „Tilsta“, „ESO“, Lietuvos automobilių kelių direkcija ir kt.

Nerijus Filipavičius, „SBS Group“ vadovas ir akcininkas, šį etapą vertina ir kaip galimybę prisidėti prie statybos pramonės skaitmeninės transformacijos dar didesniu, jau pasauliniu, mastu. Prancūzijoje įkurtos „Arkance“ grupės įmonės šiuo metu veikia jau 15 Europos šalių. „AGA CAD“ klientų geografija dar platesnė – net 130 šalių visuose penkiuose žemynuose, kadangi įmonė savo produktus parduoda ne tik per partnerius, bet ir tiesiogiai.

„Po daugelio nuoseklaus darbo metų auginant talentus, puoselėjant inovacijas ir užimant aukštas pozicijas Lietuvos rinkoje, dabar galėsime pasiekti dar daugiau, pasitelkę bendrą viziją, strategiją ir suvieniję jėgas,“ – sako N. Filipavičius.

Prancūziško kapitalo „Arkance“ grupės vizija – plėsti programinės įrangos kūrimo verslą su sprendimais, kurie suteikia klientams galimybę projektuoti ir statyti pastatus geriau kontroliuojant projektų sąnaudas ir terminus. Papildžius esamą produktų portfelį „SBS Group“ sprendimais, klientai galės iš vieno tiekėjo įsigyti bene visus įrankius, būtinus siekiant efektyviai projektuoti, tvariai įgyvendinti bei naudoti pastatus ir gaminius.

„AGA CAD“ vykdomasis direktorius dalinasi, kad nuo 2021 m. sausio buvimas tarptautinės „Arkance“ grupės dalimi suteikia įmonei didesnius žmogiškuosius ir finansinius išteklius, o tai padeda dar geriau aptarnauti „AGA CAD“ klientus. D. Aksomitas pabrėžia, kad „AGA CAD“ ir toliau intensyviai investuos į programuotojų komandos didinimą bei naujų technologijų vystymą augančiame programavimo centre Lietuvoje, kurio darbuotojų skaičius po prisijungimo prie „Arkance“ grupės išaugo 62 proc.
Apie „Arkance“

„Arkance“ – tarptautinės korporacijos „Groupe Monnoyeur“, veikiančios energijos, statybinių ir žemės ūkio mašinų gamybos bei statybos ir pramonės skaitmeninimo srityse, antrinė įmonė – pastarąjį dešimtmetį sparčiai plečiasi, įsigydama pažangiausias Europoje IT įmones – CAD ir BIM technologijų bendroves.

Apie „AGA CAD“

1991 m. įsteigta UAB „AGA CAD“ yra BIM procesų diegėja, projektavimo programinės įrangos (PĮ) kūrėja ir eksportuotoja bei CAD ir BIM technologijų ekspertė. Daugiau kaip 13,000 programinės įrangos „Autodesk Revit“ naudotojų iš 130 pasaulio šalių naudoja įmonės sukurtus ir nuolat pagal klientų pageidavimus tobulinamus produktus. „AGACAD“ taip pat yra nepriklausoma pažangiausių pasaulyje kompiuterinio projektavimo programų tiekėja ir nešališka konsultantė PĮ pasirinkimo klausimais.

Apie „SBS Group“

„SBS Group“ yra 2007 m. įkurta programinės įrangos kūrimo įmonė, išskirtinai orientuota į statybos sektorių. Nuo savarankiškų komponentų iki visos sistemos, įmonės sprendimai yra skaitmeninės transformacijos pagrindas tiek smulkiajam ir vidutiniam verslui, tiek ir didiesiems statybų sektoriaus dalyviams iš beveik visų statybų-inžinerijos sričių: projektavimo, inžinerijos, statybos, kelių tiesimo, viešojo sektoriaus įmonėms, veikiančioms statybų srityje: energetikos, geležinkelių ir kt.

Daugiau informacijos:

Donatas Aksomitas
„AGA CAD“ Vykdomasis direktorius
+370 687 97739 / donatas@agacad.com

www.agacad.com

Nerijus Filipavičius
„SBS Group“ direktorius
+370 686 86358 / nfilipavicius@sbsnode.com

www.sbsnode.com

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X