KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 22, 2010 by Renata Jočienė, PĮ konsultantė
„Building Information Detailing“ (BID) išplečia REVIT programų galimybes, suteikdama komplektą įrankių, skirtų greitam pastato modelio detalizavimui ir BIM duomenų analizei. BID padeda įterpti objektus į iš anksto apibrėžtas modelio erdves arba juos išfirltruoti, pervadinti ir pan. Naujausia BID versija praplėsta naujomis funkcijomis ir galimybėmis:
 

„Building Information Detailing“ (BID) išplečia programų Revit Architecture, Revit Structure, Revit MEP galimybes, suteikdama komplektą įrankių, skirtų greitam pastato modelio detalizavimui ir BIM duomenų analizei.

BID padeda įterpti objektus į iš anksto apibrėžtas modelio erdves. Esant poreikiui, taisyklių duomenų bazę paprasta išplėsti. Naudojantis skirtingomis taisyklėmis, į sugrupuotas ar išfiltruotas modelio erdves tuo pačiu metu galima įterpti skirtingus objektus.

Naujausia BID versija 2010.3 praplėsta naujomis funkcijomis ir galimybėmis:

  • Įdiegta nauja galinga ir lanksti funkcija elementams rūšiuoti;
  • Naujos funkcijos, skirtos skirtingais būdais perskaičiuoti/pervadinti kambarius, erdves, plotus;
  • Įdiegta galimybė pakeisti bet kokio išfiltruoto elemento tipą;
  • Pagerintos elementų įterpimo galimybės;
  • Sukurti ryšiai su susijusiais failais, įdiegta daugiau grupavimo kriterijų;
  • Įdiegta daugiau taisyklių, kuriomis vadovaujantis elementai įtraukiami į projektą;
  • Pateikiami išsamesni analizės duomenys: apskaičiuojami plotai ir kambarių sienų apdailos kiekiai (medžiagos pavadinimas, sienos plotas brutto ir netto, sienos segmento ilgis ir t.t.), o visus duomenis galima sugrupuoti skirtingais būdais.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie programos BID naujoves, apsilankykite adresu http://www.tools4revit.com/BID/ arba kreipkitės tel. (8 5) 23 98 111 ar el. paštu info@tools4revit.com.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X