KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 15, 2020 by Šaltinis: AGA CAD

Jau nuo 2007-ųjų UAB „AGACAD“ kuria ir nuolat tobulina „Autodesk® Revit®“ plėtinius, kurie padeda „Revit“ naudotojams žymiai greičiau ir tiksliau kurti pastatų BIM modelius bei lengviau paruošti projektų dokumentaciją. 36 įvairios paskirties „Revit“ plėtiniai vystomi glaudžiai bendradarbiaujant su klientais iš JAV, Kanados, Skandinavijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių. Pastatų architektams, konstruktoriams, inžinerinių sistemų projektuotojams skirti AGACAD Tools4BIM sprendimai palengvina karkasinių, surenkamojo gelžbetonio ir kitų pastatų projektavimą.

Š. m. gegužės pabaigoje įmonė išleido visų „AGACAD“ produktų naujausias versijas. Prieš tai viskas buvo kruopščiai ištestuota, kad įsitikintume, jog visi 36 „Revit“ priedai yra suderinti su „Revit 2021“, todėl drąsiai galime teigti, kad viskas puikiai veikia.

„AGACAD“ BIM sprendimų išskirtinumas - interaktyvus „Autodesk Revit“ langas „Tools4BIM Dock“, leidžiantis patogiai pasiekti ir valdyti visus „AGACAD“ produktų įrankius, kurie padės jums geriau išnaudoti „Revit“ galimybes. Skaitykite daugiau apie „Tools4BIM Dock“.

Jei esate „AGACAD“ klientas ir jau dirbate su mūsų „Revit“ priedais, kaip įsidiegti naujausią „Revit“ plėtinio versiją skaitykite čia >>,


Domina „AGACAD“ įrankiai „Revit“ programai, bet dar nesate jų naudoję?

Pasinaudokite galimybe išbandyti mūsų BIM sprendimus ir Tools4Revit papildinius! Jei naudojate „Revit 2021“ ar ankstesnę versiją (2020, 2019, 2018), kviečiame atsiųsti nemokamą 2 savaičių trukmės bandomąją versiją ir atrasti efektyvesnio darbo galimybes. Atsisiųskite „Tools4BIM DOCK“ >>


Norite sužinoti, kurie „Revit“ plėtiniai labiausiai tiktų jūsų įmonei?

Greičiausias būdas tai išsiaiškinti - susisiekti su mumis dėl nemokamos demonstracijos, kurią atliks vienas iš mūsų BIM ekspertų. Nuotolinio susitikimo metu gausite atsakymus į jums rūpimus klausimus ir sužinosite, kaip greitai startuoti su produktyvaus darbo įrankių naudojimu.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X