January 25, 2010 by Šaltinis: AGA CAD, Autodesk
Mus pasiekė informacija apie tai, kad įmonės, turinčios „Autodesk“ programinės įrangos licencijų, sulaukia skambučių iš asmenų, prisistatančių „Autodesk“ atstovais įvairiose ES šalyse (Nyderlanduose, Lenkijoje ir pan.).
Spėjama, kad telefoninių pokalbių metu bandoma pavogti „Autodesk“ klientų duomenis ir jais piknaudžiauti, t.y. aktyvuoti piratinę programinę įrangą pasinaudojant legalios licencijos serijiniiu numeriu.
 

Mus pasiekė informacija apie tai, kad įmonės, turinčios „Autodesk“ programinės įrangos licencijų, sulaukia skambučių iš asmenų, prisistatančių „Autodesk“ atstovais įvairiose ES šalyse (Nyderlanduose, Lenkijoje ir pan.). Tie asmenys, prisidengdami „Autodesk“ vardu, klausinėja apie turimas programinės įrangos licencijas. Jie teigia, kad tikrindami bando kovoti su nelegalios PĮ naudojimu ir prašo pasakyti naudojamų programų serijinius numerius.

Tikrieji „Autodesk“ komandos nariai tokiais veiksmais niekada neužsiėmė ir neužsiima. Visi PĮ naudotojams suteikti legalių programų serijiniai numeriai saugomi „Autodesk“ ir kompanijos atstovų duomenų bazėse, tad apie juos klausinėti nėra jokio poreikio.

Spėjama, kad telefoninių pokalbių metu bandoma pavogti „Autodesk“ klientų duomenis ir jais piknaudžiauti, t.y. aktyvuoti piratinę programinę įrangą pasinaudojant legalios licencijos serijiniiu numeriu.

Rūpindamiesi klientų konfidencialių duomenų saugumu, primename, kad Jūs esate atsakingi už savo duomenų saugumą: nežinomiems asmenims NEGALIMA pateikti programų serijinių numerių nei telefonu, nei elektroniniu paštu; saugokite serijinius numerius kitiems neprieinamose vietose (ne šalia kompiuterio). Tik tokiu atveju galite būti tikri, kad jūsų legaliai įsigyta programinės įrangos licencija niekas nepasinaudos.

Jei kas nors bando sužinoti Jūsų duomenis, iškart kreipkitės į oficialius „Autodesk“ atstovus Lietuvoje ir pasitikrinkite, ar tikrai tuo metu kompanija „Autodesk“ vykdo kokią nors apklausą.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X