KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Norime pasidalinti įspūdžiais iš praėjusią savaitę Vilniuje vykusios parodos RESTA, kurioje mūsų lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu.

Labai džiaugiamės dideliu BIMLINK stendo lankytojų būriu ir garbiais stendo svečiais. BIMLINK stendas sulaukė ne tik daugybės projektuotojų ir statybos praktikų, bet ir įvairių asociacijų bei akademinių institucijų atstovų dėmesio. Tarp išskirtinių svečių: Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas ir VšĮ „Skaitmeninė statyba“ direktorius Dalius Gedvilas, VGTU rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas, KTU Statybos ir architektūros fakulteto dekanas dr. Žymantas Rudžionis, KTU SAF administravimo vadovas dr. Darius Pupeikis ir kt.

Taip pat esam laimingi, kad ypač daug klausytojų sulaukė mūsų įmonės organizuoti BIM seminarai („BIM statyboms“, „BIM ir ekonominiai skaičiavimai“), vykę parodos RESTA metu. Sužinojome, kad iš visų Skaitmeninės statybos prezentacijų centre vykusių renginių būtent šie seminarai sutraukė didžiausią lankytojų skaičių. Abiejų renginių metu 110 sėdimų vietų salė buvo pilna, atėjusiems vėliau sėdimų vietų nebeliko, todėl nemaža dalis susidomėjusiųjų pranešimų klausėsi stovėdami.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę parodos RESTA lankytojams suteikti reikalingos, naudingos bei praktinės informacijos ne tik apie BIM produktus bei paslaugas. BIMLINK stende dalijomės ir bendrojo pobūdžio informacija apie BIM etapus ir skaitmeninę statybą. Juk specializuoti renginiai tam ir reikalingi – jie padeda šviestis ir nepasimesti tarp daugybės informacijos, kad projektuotojai ir kiti statybos sektoriaus atstovai galėtų pasisemti žinių, kuriomis remdamiesi priimtų tinkamus sprendimus.

Norime pasidalinti su visais BIM schema, kurią platinome parodoje - šioje schemoje matysite visus BIM proceso etapus ir su jais susijusias veiklas:

BIM schema

Beje, jei neturėjote galimybės susipažinti su mumis parodoje RESTA ar jei vis dar turite klausimų apie BIM diegimą, BIM projektų vadybą, projektavimo ar NT valdymo sprendimus, kviečiame kreiptis į „AGA CAD“ BIM ekspertus. Susisiekite su mumis tel. (8 5) 23 98111 arba el. paštu info@aga-cad.lt ir pasistengsime atsakyti į visus Jums kylančius klausimus.

Taip pat primename, kad apie visus parodoje „RESTA 2016“ BIMLINK stende dalyvavusius specialistus, kurie gali pakonsultuoti BIM klausimais, informacija teikiama adresu http://www.bimlink.lt/resta-2016.

Dar kelios akimirkos iš parodos RESTA:

Daugiau nuotraukų galite rasti BIMLINK Facebook profilyje

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X