KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Š. m. balandžio 29 d. konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2016. Vilnius“ buvo aptartos BIM vystymo Lietuvoje aktualijos, pasiekimai ir statybų skaitmeninimo galimybės Lietuvoje. Renginio lankytojai galėjo gilintis į BIM įtaką statinių eksploatacijai ir gyvavimo ciklo valdymui, buvo pristatyti geriausi BIM (angl. Building Information Modelling, statinio informacinio modeliavimo) metodologijos taikymo pavyzdžiai užsienyje ir Lietuvoje.

Konferencijos metu pirmą kartą įvyko konkurso „Lietuvos BIM projektai 2016“ rinkimai bei laimėjusių projektų išsamūs pristatymai ir apdovanojimai. Projektus vertino nepriklausoma 16 asmenų komisija, sudaryta iš projektavimo ir statybų pramonės asociacijų bei aukštojo mokslo institucijų atstovų.

Taip pat renginio metu buvo įvertinti Lietuvos statybų sektoriaus skaitmeninimo procesui labiausiai nusipelnę asmenys. Už didelį indėlį vystant BIM metodologiją Lietuvoje padėkos raštai įteikti 4 asmenims, aktyviausiai prisidedantiems prie Lietuvos statybos pramonės konkurencingumo didinimo.

Tarp apdovanotųjų už indėlį į statybų sektoriaus skaitmenizavimą buvo ir UAB „AGA CAD“ direktorius Donatas Aksomitas, sertifikuotas statybos technologas bei CAD BIM ekspertas, ne vienerius metus dalyvaujantis VšĮ „Skaitmeninė statyba“ veikloje.

„AGA CAD“ prisideda prie BIM standartų vystymo Lietuvoje

Jau nuo 2012 metų „AGA CAD“ vadovas Donatas Aksomitas užsiima aktyvia visuomenine veikla, skirta skaitmeninės statybos diegimo iniciatyvai bei BIM progresui Lietuvoje skatinti. Jis prisidėjo prie VšĮ „Skaitmeninė statyba“ įkūrimo bei pirmųjų dviejų konferencijų „Skaitmeninė statyba“ (2012-2013 metais) idėjos bei organizavimo. Nuo 2014 metų, kuomet 13 šalies statybos sektoriaus asociacijų pasirašė viešosios įstaigos „Skaitmeninė statyba“ steigimo sutartį, konferencijos „Skaitmeninė statyba“ organizavimą perėmė VšĮ „Skaitmeninė statyba“.

„Skaitmeninė statyba – tai vieša iniciatyva, tad skaitmeninės statybos progresas yra visų statybų sektoriaus dalyvių atsakomybė. Esu įsitikinęs, jog kiekvienas gali prisidėti prie Lietuvos kaip inovatyvios bei pažangios valstybės sėkmės“, - teigia Donatas Aksomitas, kuris šiuo metu yra ne tik UAB „AGA CAD“ direktorius, bet ir VšĮ „Skaitmeninė Statyba“ Nacionalinio statybų klasifikatoriaus darbo grupės vadovas, šios įstaigos BIM standartų rengimo darbo grupės narys, taip pat Lietuvos Standartizavimo Departamento LST TK 88 darbo grupės narys.

Šis apdovanojimas yra ne tik reikšmingas bendrovės „AGA CAD“ vadovo veiklos įvertinimas. Tuo pačiu tai patvirtina, kad šiais metais 25–ąjį veiklos jubiliejų švenčianti įmonė eina teisingu inovacijų diegimo keliu.

AGACAD 1991 – 2016
25 ĮŽVALGŲ METAI

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X