KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Pagrindinė Floridoje įkurtos bendrovės „Preconstruction with Stiles“ veikla - konsultavimas BIM modelių kūrimo ir metalinio karkaso modeliavimo klausimais. Įmonės vadovas Bobby Stiles teigia, kad jo įmonės veiklos efektyvumas ženkliai išaugo pradėjus naudoti „AGACAD“ sukurtus BIM sprendimus, praplečiančius „Autodesk® Revit®“ programinės įrangos galimybes.

Klientas

Įmonė „Preconstruction with Stiles LLC“ Jungtinėse Amerikos Valstijose teikia BIM ir „taip pastatyta” (as-built) pastatų duomenų kūrimo paslaugas. Kompanija kuria viešųjų statinių (ligoninių, oro uostų, mokyklų) ir didelių komercinių objektų (prekybos centrų, viešbučių, gyvenamųjų namų) 3D modelius. Įmonės specializacija - metalinio karkaso konstrukcijų modeliavimas.

Verslo poreikiai

Įmonės teikiamos konsultavimo ir 3D modeliavimo paslaugos padeda klientams užtikrinti, kad jų statomi objektai bus praktiški, pastatyti taupiai ir laikantis numatyto statybos darbų grafiko.

Anksčiau įmonės projektuotojai metalinio karkaso sienų ir perdangų modeliavimą „Autodesk Revit“ aplinkoje atlikdavo rankiniu būdu. Norint įsitikinti, ar projekte nėra klaidų, reikia atlikti BIM modelio patikrinimą, tad karkaso elementai buvo kuriami vienas po kito. BIM modelyje esančius duomenis lengviau patikrinti, pateikti gamybai ar koordinuoti projekto eigą su projekto peržiūros programa „Autodesk® Navisworks®“.

„Siekdami sukurti tvirtą konstruktyvą, jį analizuoti ir paruošti visą dokumentaciją, mes atliekame detalų metalinio karkaso modeliavimą,“ pasakoja kompanijos direktorius Bobby Stiles. „Norėdamas išvengti duomenų praradimo, kuris gali atsirasti dirbant su skirtingomis programomis, pirmenybę teikiau darbui su „Revit“, todėl išbandžiau daugybę šios programinės įrangos priedų, kurių buvo įvairių: ir sunkiai valdomų, ir labai brangių.“

Darbą palengvinančių įrankių paieška užtruko, bet kompanijos vadovas tęsė paieškas, siekdamas rasti vartotojui patogius naudoti ir pagal kainą priimtinus „Revit“ priedus.

Sprendimas

Paieškų rezultatas - B. Stiles internete rado AGACAD internetinių seminarų įrašus, kuriuose demonstruojamos įmonės kuriamų „Revit“ priedų galimybės: „Įrašuose pateikta informacija mane sudomino ir paskatino išbandyti metalinio karkaso modeliavimo įrankius.“ Panaudojęs bandomąją versiją jis įsitikino, kad rado tai, ko reikia. Pradžioje įmonė „Preconstruction with Stiles LLC“ įsigijo „Revit“ plėtinio Metal Framing Wall+ licenciją, vėliau nusprendė, kad darbams pagreitinti taip pat reikalingas ir BIM sprendimas Metal Framing Floor+.

„AGACAD“ kuriami „Revit“ plėtiniai „Metal Framing“ padeda automatiškai kurti metalinio karkaso konstruktyvą „Revit“ aplinkoje. Galingi, lankstūs ir lengvai naudojami įrankiai padeda projektuotojams rasti optimalius sprendimus, greičiau modeliuoti ir išvengti klaidų kiekviename BIM etape – nuo projektavimo ir dokumentacijos iki elementų gamybos ir statybos.

Įmonės prezidentui B. Stiles patiko paprastas „Metal Framing“ veikimo principas, leidžiantis automatiškai kurti karkasinių sienų ir perdangų elementus naudojant tam tikras taisykles ir ruošinius. Šis BIM sprendimas palaiko neribotą kiekį sluoksnių ir leidžia kurti įvairiausio sudėtingumo konstrukcijas: pradedant nuo visiškai paprastų iki sudėtingų daugiaaukščių pastatų. Naudojant „Metal Framing“ įrankius modelyje lengva rasti sankirtas, o atlikus bet kokį pakeitimą karkaso konstruktyvas automatiškai atnaujinamas. Naudojant „Revit“ plėtinį, konstrukcinę analizę galima atlikti su ta pačia programa, neišeinant iš „Revit“ aplinkos.

Rezultatai

„BIM sprendimai „Metal Framing Wall+“ ir „Metal Framing Floor+“ yra puikūs įrankiai, atitinkantys mūsų poreikius dirbant su įvairaus sudėtingumo projektais. Naudojant juos, mano įmonės darbų našumas išaugo 60 proc.,“ teigia B. Stiles. Taip pat jis patenkintas ir pilnaverčiu „AGACAD“ techniniu palaikymu.

„Techninis palaikymas tiesiog puikus. Mano komanda patenkinta ir juo, ir pačia programine įranga. Šiuo metu mano kompanija plečiasi, tad tikiuosi, kad ateityje naudosim daugiau „AGACAD“ siūlomų BIM sprendimų,“ sako įmonės „Preconstruction with Stiles LLC“ direktorius.


„AGACAD“ produktais pasitiki daugiau nei 12,000 naudotojų daugiau nei 130 pasaulio šalių. Įmonės darbo tikslas – pasitelkiant BIM galimybes, padėti klientams taupyti laiką, sumažinti sąnaudas, pagerinti darbo kokybę.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie „AGACAD“ paslaugas, kreipkitės el. p. info@aga-cad.lt arba tel. 8 5 2398111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X