KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Š. m. gruodžio 8 d. įvyks seminaras, kurio metu bus demonstruojama, kaip galima neįtikėtinai paprastai surasti ir išskirti reikiamus BIM modelio elementus einamajame arba susietuose „Autodesk® Revit®“ modeliuose.

Prisijunkite ir sužinosite, kaip galima lengvai patikrinti pasirinktų BIM objektų geometriją ir informaciją, pakeisti jų detalumo lygį (LOD), užpildyti projekto informacijos spragas ar nustatyti klaidas.

Kam skirta?
Visiems, kurie dirba su „Revit“ modeliais: patyrusiems BIM projektų vadovams ir naujiems „Revit“ programos naudotojams, architektams, konstruktoriams, inžinieriams, rangovams, NT plėtotojams ir administratoriams

Kodėl verta dalyvauti?
BIM modeliai turi be galo daug informacijos, kurią reikia kažkaip rinkti, užpildyti, patikrinti ir pan. Dažnai būna, kad modelyje suvestos pradinės informacijos nepakanka ir vėliau ją reikia patikslinti ar papildyti (pvz. įvesti koordinates). Tokie veiksmai atima daug laiko iš projektuotojų ir kitų projekto informacijos naudotojų.

Visiems, kam aktualus klausimas „Kaip lengvai valdyti BIM objektų informaciją „Revit“ modeliuose?“, „AGA CAD“ turi atsakymą. Mūsų įmonė nuolat ieško būdų, kaip padidinti projektavimo efektyvumą. Šį kartą taip pat turime ką pasiūlyti - nuostabų „Revit“ plėtinį BIM Tree Manager, kuris leidžia itin paprastai ir greitai valdyti visus BIM modelio elementus: pakeisti vienus kitais, sužymėti elementus skirtingais būdais ar įterpti šimtus naujų elementų į konkrečias modelio vietas.

Ketvirtadienį, gruodžio 8 d. vyks trys atskiros – architektams, konstruktoriams, inžinieriams skirtos - internetinio seminaro sesijos. Prisijunkite prie jums aktualios sesijos ir sužinokite, kaip lengvai valdyti BIM objektų informaciją „Revit“ modeliuose.

Daugiau sužinoti, kas bus rodoma kiekvienos sesijos metu, taip pat REGISTRUOTIS galėsite adresu http://www.aga-cad.com/blog/webinar-how-to-manage-bim-objects-information-in-revit-architectural-structural-mep-model.

Webinaras vyks ANGLŲ kalba.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X