KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Karkasinių pastatų modeliavimas su „Revit“ – naujos galimybės! Pastatų konstruktoriams seminaras internetuBalandžio 11 d. kviečiame dalyvauti internetiniame seminare, kuriame pamatysite, kaip lanksčiai, greitai ir lengvai „Autodesk Revit“ modelyje galima kurti, koreguoti ar papildyti naujais elementais karkasinių pastatų konstrukcijas.

Karkasinių pastatų modeliavimas su „Revit“ – naujos galimybės. Webinaras konstruktoriams | AGACAD

Vos per 30 min. išvysite, kaip galima automatiškai įvairiais būdais išdėstyti karkasinių sienų statramsčius, plokštes, greitai suformuoti angas, įterpti standumo tašus ir dar daugiau. Po webinaro galėsite užduoti klausimus ir pasikonsultuoti su BIM procesų ekspertu.

Dalyvaukite seminare internetu ir sužinokite, kaip:

  • automatiškai išdėstyti statramsčius pagal konfigūracijoje nustatytą atstumą nuo pasirinkto sienos kampinio statramsčio ir perskaičiuoti nuo angos dešiniojo krašto ar statramsčio, esančio angos dešinėje pusėje;
  • sudalinti karkasinės sienos plokštes pagal angas ir parinkti prioritetinę apkalos plokščių sujungimo kryptį (vertikalią ar horizontalią);
  • sudalinti plokštes ventiliuojamiems fasadams;
  • lanksčiai modeliuoti apjungtas angas, esančias šalia viena kitos (kontroliuoti angų statramsčius, palanges ir sąramas);
  • automatiškai lygiuoti standumo tašą su karkaso gulekšniu / horizontaliu tašu;
  • sienos įstrižaine / spyriu automatiškai perskelti statramsčius ir sudalinti juos į dvi atskiras grupes;
  • kelių karkasinių sienų skydus apjungti į modulį.


Webinaro metu bus demonstruojama BIM programinė įranga efektyviam medinio / metalinio karkaso sienų modeliavimui „Revit“ aplinkoje.

„AGACAD“ kuriami „Autodesk Revit“ plėtiniai „Wood Framing Wall“ ir „Metal Framing Wall“padeda pastatų konstruktoriams greitai ir lengvai kurti bei koreguoti medinio / metalinio karkaso pastatus „Revit“ platformoje. Šie BIM sprendimai automatiškai sukuria sienų plokščių ar segmentų vaizdus su matmenimis, taip pat sugeneruoja tikslius darbo brėžinius ir medžiagų žiniaraščius. Taip užtikrinama kokybiška gamyba ir tikslus gaminių surinkimas.

BIM sprendimuose įdiegtos taisyklės ir tvirtinimo tipai leidžia tiksliai išdėstyti visas jungtis, įpjovas, laikiklius ir kitus karkaso elementus. Be to, visą sukurtą konstruktyvą ir jo elementus galima koreguoti, keisti ar atnaujinti priklausomai nuo reikalingų pokyčių ar BIM modelio detalumo lygio.

Visus projekte esančius karkasinės sienos elementus lengva sužymėti pagal jų savybes ir buvimo vietą sienos sluoksnyje. Kiekvienos sienos plokštės gamybai reikalinga informacija automatiškai sugeneruojama visuose susijusiuose vaizduose, brėžiniuose ir žiniaraščiuose. Tad dalyvaukite webinare ir įsitikinsite, kad karkasinių pastatų modeliavimas „Revit“ aplinkoje gali būti greitas ir paprastas.

Š. m. balandžio 11 (IV) webinaras vyks 2 kartus - pasirinkite Jums patogesnį laiką:
Iki susitikimo!

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X