KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

BIM programinė įranga „Autodesk® Revit®“ padeda projektavimo profesionalams kurti aukštos kokybės statinių projektus. Programa suteikia visapusišką įrankių rinkinį visai projekto komandai.

Naujausia programinės įrangos „Autodesk® Revit® 2018“ versija turi naujų funkcijų ir patobulinimų, padedančių architektams, inžinieriams ir konstruktoriams nuosekliai, koordinuotai ir išbaigtai modeliuoti, o statybos rangovams panaudoti projektų modelių informaciją. Naujos funkcijos sustiprina tarpdisciplininį projektavimą, nes yra išplėstos gamybinių ir statybinių projektų detalizavimo galimybės. Dirbdami su naujausia programinės įrangos „Revit 2018“ versija projektuotojai gali sutelkti dėmesį į dizainą, o ne į brėžinių paruošimą, nes naujos ar patobulintos funkcijos dar daugiau darbo automatizuoja ir supaprastina.

Daugiau sužinoti apie „Revit 2018“ galimybes galite peržiūrėję žemiau pateiktą vaizdo įrašų grojaraštį „Revit 2018 New Features“. Nedvejokite ir kreipkitės į mus dėl bet kokių jums iškilusių klausimų - prašome susisiekti su mumis tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X