KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 28, 2023 by AGA CAD, UAB

Ar išnaudojate visas BIM galimybes? Būtent BIM duomenų klasifikavimas padeda atskleisti visą BIM naudą. Jis leidžia lengviau suprasti projekto duomenis, užtikrina tikslų ir savalaikį konkretaus objekto biudžeto sudarymą, darbų planavimą, statybą ir valdymą.

Norite sužinoti, kaip lengvai klasifikuoti BIM projekto elementus pagal bet kurią nacionalinę ar įmonės standartinę klasifikavimo sistemą? Nesvarbu, kokią programinę įrangą naudojate – „Autodesk® Revit®“, „Autodesk® Civil 3D®“, „Autodesk® Navisworks®“ ar „Tekla®“ - kovo 2 d. dalyvaukite mūsų nemokamame internetiniame seminare ir pamatysite, kaip klasifikuoti BIM objektus kuo efektyviau.

Internetinio seminaro temos:

  • Klasifikavimo sistemos BIMAXON ICS apžvalga
  • Klasifikavimą pagreitinantis lentelių importavimas / eksportavimas „Excel“ formatu
  • Individualios klasifikavimo sistemos kūrimas naudojant klases ir poklasius
  • Naudotojų (administratoriaus, svečio, moderatoriaus) teisių valdymas
  • „Revit“, „Civil 3D“, „Navisworks“ ir „Tekla“ plėtinių naudojimas siekiant prisijungti prie klasifikavimo standartų ir klasifikuoti projekto duomenis

Renginys skirtas:

Projektų vadovams, sąmatininkams, BIM koordinatoriams, rangovams, pastatų projektuotojams – architektams, konstruktoriams, inžinieriams, - t. y. visiems projekto dalyviams, kuriems reikia klasifikuoti projektų duomenis ir dalintis jais su kolegomis ir klientais arba lyginti skirtingas klasifikavimo sistemas tarpusavyje.

Projektuotojai ir rangovai gali lengvai panaudoti klasifikuotus projekto duomenis statybos valdymui, sąnaudų vertinimui ir kt. O sąmatininkai, NT užsakovai ir administratoriai klasifikacijos duomenis gali naudoti objektų ir turto valdymui per visą pastato gyvavimo ciklą.

Renginio data ir laikas: kovo 2 d., ketvirtadienį, 12 arba 19 val.

SKAITYKITE DAUGIAU IR REGISTRUOKITĖS >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X