KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Darbo brėžinių automatizavimas naudojant AGACAD sukurtą BIM programinę įrangą „Smart Assemblies“, kuri praplečia „Autodesk Revit“ galimybes, suteikė šiai Australijos įmonei išskirtinį konkurencinį pranašumą projektuojant ir įgyvendinant daugiaaukščių daugiafunkcinių pastatų projektus.

1992 metais įsteigta kompanija „Hanssen Pty Ltd“ yra projektų valdymo ir statybos bendrovė, kurios specializacija – daugiaaukščiai komerciniai ir daugiabučiai gyvenamieji pastatai. Įmonė turi architektūrinio ir inžinerinio projektavimo komandas bei gamybos padalinius, kurie gamina gelžbetonio plokštes, plieno gaminius ir langus, naudojamus įgyvendinant projektus.

Įmonės poreikiai

„Hanssen Pty Ltd“ turėjo ne vieną priežastį pereiti nuo „AutoCAD“ prie informacinio pastatų modeliavimo naudojant „Autodesk Revit“ programinę įrangą. Tačiau pagrindiniu šio pokyčio motyvu tapo 3D vizualizacija ir kitos BIM funkcijos, leidžiančios pagerinti bendradarbiavimą įmonėje ir su partneriais, kas yra gyvybiškai svarbu projektavimo ir statybos projektams. Vykdant BIM projektus gauta didelė nauda, tačiau iškilo ir sunkumų.

„Atradome, kad nors „Revit“ puikiai tinka statybos brėžiniams ruošti, to negalima pasakyti apie darbo brėžinių paruošimą, todėl mums teko ieškoti pagalbos,“ - prisimena Jansonas Wallis iš „Hanssen“ projektavimo padalinio.

Ieškodama tinkamų darbo įrankių, įmonė išeikvojo daug laiko ir pinigų. Beieškant, kas galėtų užtikrinti tinkamą efektyvumo ir patikimos kokybės derinį, buvo išbandyta daug įvairių BIM programų ir „Revit“ plėtinių. „Tada radome „Smart Assemblies“, kurio galimybės mus sužavėjo“, - sako jis.

Sprendimas

„Smart Assemblies“ - tai galinga AGACAD sukurta ir nuolat tobulinama BIM automatizavimo programinė įranga, ypač palengvinanti statybos elementų gamintojų darbą. Ji automatiškai sukuria visus gaminio vaizdus, uždeda taisyklėmis pagrįstus matmenis ir generuoja surinkimo brėžinius, reikalingus konstrukcinių ir architektūrinių elementų deriniams. Šis BIM sprendimas apjungia susijusius betono ir plieno elementus į vieną „Autodesk Revit“ objektą ir suformuoja visus surinkimo dokumentus, pagrįstus vartotojo nustatytomis taisyklėmis ir šablonais. Po projekto pakeitimų visi esami darbo brėžiniai automatiškai atnaujinami.

„Greitai įsitikinome, kad AGACAD BIM produktai yra geresni nei kiti esantys rinkoje,“ - pažymi J. Wallis. „Mūsų projektuotojai yra labai patenkinti, nes pasirinktas „Revit“ plėtinys leido sukurti unikalias konfigūracijas pagal konkrečius mūsų poreikius. Galimybė itin greitai kurti darbo brėžinius išties daro įspūdį.“

Rezultatai

Kompanija „Hanssen“ pradėjo naudoti „Revit“ plėtinį „Smart Assemblies“ aukštybinių pastatų gelžbetoninių sienų ir laiptinių gamyboje ir statybose. Įmonės specialistai greitai pastebėjo, kad nepaprastai lanksti programinė įranga taip pat yra ideali dirbant su statybos vietoje liejamomis betoninėmis sienomis ir kolonomis. BIM programinės įrangos nustatymuose suvedus išsamius įmonės poreikius ir griežtus reikalavimus, šis „Revit“ priedas žymiai padidino ir projekto dokumentacijos paruošimo greitį, ir dokumentų kokybę.

„Mūsų darbo brėžiniai dabar sukuriami greičiau nei bet kada ir su didesniu nuoseklumu,“ - sako J. Wallis. „Naudodami „Smart Assemblies“ su „Autodesk Revit“, mes galime tiksliai sukurti visą statybos modelį ir efektyviai generuoti kokybiškus darbo brėžinius, kuriuos mūsų komandos nariai gali patikimai naudoti gamykloje ir statybos aikštelėje. Tai taupo mūsų laiką ir pinigus. Šį „Revit“ plėtinį vertiname kaip labai svarbią darbo priemonę, suteikiančią mums neabejotiną konkurencinį pranašumą.“

Australijos statybos kompanija taip pat teigiamai vertina įsigytos BIM programinės įrangos aptarnavimo lygį: „AGACAD techninis palaikymas yra puikus, teikiamas laiku, profesionaliai ir aktyviai. Mums dar neteko susidurti su aukštesne aptarnavimo kokybe. Be to, AGACAD komanda bendradarbiavo su mumis, kad išsiaiškintų mūsų poreikius, norus ir idėjas tolesnei BIM programinės įrangos plėtrai.“

AGACAD produktais pasitiki daugiau nei 12,000 naudotojų iš 130 pasaulio šalių. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie AGACAD paslaugas, kreipkitės el. p. info@aga-cad.lt arba tel. 8 5 2398111.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X