KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
April 30, 2018 by Šaltinis: AGA CAD

2018 m. balandžio 27 d. parodos „RESTA“ metu tradiciškai įvyko didžiausias skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje - jau 7-oji tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2018. Vilnius“. Į jį susirinko net keli šimtai viso statybos proceso dalyvių – užsakovai, NT vystytojai ir valdytojai, projektuotojai, statytojai, valdžios atstovai, viešųjų pirkimų organizatoriai bei mokslo įstaigų atstovai.

Konferencijoje buvo nagrinėtos informacinio statinių modeliavimo BIM diegimo aktualijos Lietuvoje, pristatyta geroji išmaniųjų miestų kūrimo praktika, aptartos BIM kvalifikacijų ir statybos klasifikatoriaus temos. Renginio baigiamasis akcentas – geriausių Lietuvos BIM projektų apdovanojimai. Prie vieno iš laimėjusių projektų – prekybos ir pramogų centro „Žali“ – įgyvendinimo prisidėjo ir „AGACAD“ komanda.

Konferencijoje patirtimi dalinosi skaitmeninės statybos vystytojai ir BIM ekspertai iš Lietuvos ir Skandinavijos. Buvo aptartos gerosios, blogosios ir bjauriosios BIM patirtys Norvegijoje, GIS ir BIM sinergija, BIM specialistų kompetencijų vertinimas, projektavimo automatikos galimybės ir kt.„AGACAD“ vadovas Donatas Aksomitas, kuris tuo pačiu yra ir VšĮ „Skaitmeninė statyba“ BIM komandos narys, skaitė pranešimą apie BIM ir duomenų estetiką. Buvo kalbama apie projektų akronimus, ontologiją, harmonizuotus duomenų mainus. T. y. apie tai, kad klasifikuojant ir struktūrizuojant modelio elementus, kuriami įvairūs duomenys, ir tik juos patalpinus į atitinkamus kontekstus, informacija tampa vertinga tolimesniam BIM proceso dalyvių naudojimui.

Šis pranešimas buvo tarsi įžanga į bendrai su Švedijos atstovu Klasu Eckerbergu skaitomą temą „Statybos klasifikatorius. Lietuva ir Švedija. CoClass – stabilus gyvavimo ciklo BIM klasifikatorius“. Visą pranešimą galite pažiūrėti konferencijos pranešimo videoįraše:

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X