January 06, 2010 by Šaltinis: Intergraph Corporation
Korporacija „Intergraph“ įsigijo kompaniją „COADE® Holdings“, projektuotojų rinkai teikiančią pramoninių objektų projektavimo ir inžinerijos analizės programinę įrangą. Strateginis COADE įsigijimas korporacijai „Intergraph“ leidžia tapti didžiausia įmone gamybos, energetikos objektų ir laivų projektavimo produktų rinkoje.

Korporacija „Intergraph“ įsigijo kompaniją „COADE® Holdings“, projektuotojų rinkai teikiančią pramoninių objektų projektavimo ir inžinerijos analizės programinę įrangą. COADE produktai Caesar II ® ir TANK™ yra plačiausiai naudojamos programos, skirtos vamzdynams, slėginiams indams ir naftos rezervuarams projektuoti.

Strateginis COADE įsigijimas korporacijai „Intergraph“ leidžia tapti didžiausia įmone gamybos, energetikos objektų ir laivų projektavimo produktų rinkoje. Įsigijimo sandoris suvienijo du pramoninio dizaino ir inžinerinės analizės programų kūrimo lyderius.

Šis sandoris naudingas abiejų pusių klientams. COADE klientai galės naudotis dideliu „Intergraph“ mokslinių tyrimų ir plėtros potencialu, taip pat pasaulinio tinklo techniniu palaikymu, o „Intergraph“ produkto „SmartPlant Enterprise“ vartotojams naudos suteiks įvairūs COADE sprendimai, praplečiantys vamzdynų ir rezervuarų konstrukcijų projektavimo galimybes.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X