KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

2018 gruodžio 12 d., trečiadienį, Vilniuje vyks antroji BIM lyderystės konferencija „BIMLINK 2018“. Renginyje bus dalinamasi praktikuojančių BIM ekspertų patirtimi, įžvalgomis, efektyvaus projektų rengimo ir NT valdymo būdais.

Konferencijos organizatorė UAB „AGA CAD“ tęsia siekį prisidėti prie skaitmeninės statybos augimo Lietuvoje ir aktualiausias BIM temas vertinti per praktinę prizmę. Tad šios konferencijos metu į statinių projektų efektyvumą kviesime pažvelgti iš rečiau aptariamos, bet ne mažiau aktualios – NT valdymo efektyvumo - pusės.

Pagrindinė renginio tema - „Kodas - 7D. Apie tai, kas svarbu projektuotojams, užsakovams ir NT valdytojams“ – atkreipia dėmesį į pastatų valdymo efektyvumą, kurį padidinti galima tinkamai ruošiant naujų / rekonstruojamų / renovuojamų pastatų projektus, taip pat surenkant ir valdant visus esamų pastatų duomenis.

„BIMLINK“ vienija statybos pramonės atstovus, norinčius dirbti efektyviau ir daryti teigiamą poveikį statybos pramonei. Daugiau nei 250 dalyvių sulaukiančioje konferencijoje architektai, inžinieriai, konstruktoriai, NT vystytojai, NT valdytojai galės praplėsti akiratį ir sužinoti, kaip didinti darbų našumą bei siekti tvarių rezultatų.

„BIMLINK 2018“ konferencijoje:

   • NAUJOS IDĖJOS. Vienos dienos BIM konferencija bus pilna turtingo turinio, svarbių idėjų ir lengvai įgyvendinamų veiksmų planų.
   • NAUJI RYŠIAI. Plėskite savo partnerių ar klientų ratą, kontaktuodami su turinčiais panašių interesų. Tapkite progresyvios statybų pramonės bendruomenės dalimi.
   • ŽINIOS ir MOTYVACIJA. Konferencijos „BIMLINK“ paskirtis - suteikiant naujausių žinių apie BIM ir statybos skaitmeninimą, ugdyti statybos pramonės dalyvių kompetencijas, kad jie galėtų sėkmingai išspręsti statybų projektų rengimo, įgyvendinimo ir naudojimo problemas.

Renginyje pranešimai bus kaitaliojami su interaktyviomis diskusijomis, kurių metu įvairių asociacijų atstovai, projektuotojai ir BIM ekspertai diskutuos tarpusavyje bei dalinsis patirtimi su konferencijos dalyviais. Tarp konferencijos pranešėjų:

   • Mindaugas Statulevičius – Lietuvos nekilnojamojo turto asociacijos (LNTPA) direktorius,
   • Darius Kvedaras - UAB „Baltic Engineers“ generalinis direktorius, BREEAM sertifikavimo ekspertas,
   • Jūratė Lent, UAB „Baltishes Haus“ architektė – dizainerė,
   • Dr. Vaidotas Šarka – UAB „InnoBIM“ direktorius, VGTU Inžinerinės grafikos katedros docentas, Lietuvos statybų technologinės platformos tarybos narys,
   • Darius Pupeikis – KTU Statybos ir architektūros fakulteto studijų prodekanas, ir kiti.

Konferencija „BIMLINK 2018“ vyks š. m. gruodžio 12 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje, salėje 5.1.

Konferencijos dalyvio mokestis iki lapkričio 10 d. tik 65 € + PVM, vėliau 85 € + PVM.

Konferencijos partnerių – sąjungų ir asociacijų - nariai turi galimybę įsigyti bilietus su 20% nuolaida. Nuolaidos kodo teirautis el. paštu info@bimlink.lt arba asociacijose.

PASTABA: vietų skaičius ribotas, todėl raginame nedelsti ir registruotis jau dabar.

Išsami programa ir registracija: www.bimlink.lt.


Maloniai kviečiame dalyvauti!Renginio organizatoriai, rėmėjai ir partneriai:


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X